Zamknij

Anna Głogowska potwierdziła, że jest w związku. Kim jest jej ukochany?

28.09.2022 10:46

Anna Głogowska, była partnerka Piotra Gąsowskiego, oświadczyła, że jest szczęśliwie zakochana. Kilka miesięcy wcześniej tancerkę zaczęto łączyć z Mikołajem Roznerskim. Kim jest jej nowy ukochany?

Anna Głogowska
fot. screen Instagram annaglogowska_official

Anna Głogowska przyznała, że ma już nowego partnera. Przed kilkoma miesiącami pojawiły się spekulacje, że tancerka spotyka się z aktorem Mikołajem Roznerskim. Mieli być widziani razem w Paryżu, gdzie nie szczędzili sobie czułych gestów. Do tej pory żadne z nich nie potwierdziło rewelacji tabloidów, co tylko jeszcze bardziej podsyciło zainteresowanie wokół pary.

Zobacz także: Marcin Hakiel ma nową partnerkę. Dlaczego ukrywa ją przed światem? [FOTO]

Anna Głogowska potwierdza, że jest szczęśliwie zakochana

- Jestem już przyzwyczajona do tego. Cóż mogę więcej powiedzieć. Trudno, niech gadają – mówiła Anna Głogowska jakiś czas temu.

„Jastrząb Post” zapytał ostatnio tancerkę, jak wygląda jej życie prywatne. Anna Głogowska jest zachwycona z aktualnego obrotu spraw.

- Ekstra. Chyba mogę powiedzieć, że jestem wreszcie szczęśliwie zakochana – powiedziała tancerka.

Nie dała jednak dalej pociągnąć się za język i nie wyjawiła, kim jest jej nowy ukochany. Wolałaby poczekać, aż relacja stanie się jeszcze bardziej poważna i wejdzie na wyższy poziom.

- Tak często się zdarza, że ludzie się zakochują, a później im przechodzi. Więc chyba wolałabym poczekać. Ale nie da się ukryć – skwitowała Anna Głogowska.

RadioZET.pl/Jastrzabpost.pl

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS