Zamknij

Anna Dymna nie do poznania. Jej metamorfoza szokuje [FOTO]

Anna Skalik
04.10.2022 20:04

"Wielka woda" to kolejny polski serial, który pojawi się na platformie Netflix. Jedną z ról gra w nim Anna Dymna. Słynna aktorka przeszła w nim olbrzymią metamorfozę. Wygląd gwiazdy szokuje.

Anna Dymna
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS/Materiały promocyjne

Anna Dymna jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich aktorek. Ma na koncie kilkaset ról, a wiele z nich przeszło do historii. Choć gwiazda ma już 71 lat, nadal jest bardzo aktywna zawodowo. 5 października na Netflixie zadebiutuje serial „Wielka woda”, w którym Dymna pokaże się w takiej odsłonie, w jakiej fani nigdy jej nie widzieli. Metamorfoza, jaką gwiazda przeszła dla roli, jest spektakularna.

Zobacz także: Marianna Schreiber wywija na trzepaku i rapuje o sytuacji w Polsce „Krzyczą o penisach”

Anna Dymna nie do poznania. Co się stało z aktorką? Jej metamorfoza szokuje [FOTO]

Serial „Wielka woda” opowiada o powodzi, która w 1997 roku zalała południe Polski. Anna Dymna gra tam chorobliwie otyłą kobietę, matkę głównej bohaterki, która ze względu na problemy z poruszaniem, nie może ewakuować się z zalewanego domu. Kostium aktorki do tego serialu wymagał olbrzymiej pracy. Gwieździe trzeba było "dodać" wiele kilogramów, a rezultat jest wprost szokujący.

Sama Anna Dymna nie chce nic zdradzać ani na temat swojej roli, ani samego serialu.

Nie widziałam jeszcze serialu i nie mogę niczego powiedzieć – wyznała Super Expressowi.

Nieco więcej można dowiedzieć się z wypowiedzi pomysłodawczyni i producentki – Anny Kępińskiej.

Nie opowiemy dziejów wszystkich uczestników tych wydarzeń, to niemożliwe. Zależało nam na powrocie do tamtego nastroju i emocji, ale jednak w gruncie rzeczy stworzeniu uniwersalnej historii o podejmowaniu trudnych decyzji, konflikcie pokoleń, jednostki z większością, wsi z miastem. O tym, że trzeba się zmierzyć ze swoimi „niezałatwionymi sprawami”, nie da się od tego uciec. Ale też o niezwykłym pospolitym ruszeniu, chęci pomocy, solidarności i potrzebie działania. To było wyjątkowe. Z dnia na dzień zwykłą codzienność zastąpiła walka z żywiołem, a z tłumu wyłonili się zaufani liderzy. Powódź jest dla nas tylko tłem tej opowieści i katalizatorem zdarzeń – powiedziała producentka.

Wygląda na to, że zapowiada się kolejna bardzo wciągająca polska produkcja na platformie Netflix.

Dymna
fot.

Netflix/materiały prasowe