Zamknij

Anna Dereszowska urodziła. Gwiazda pokazała zdjęcie maluszka [FOTO]

14.11.2021 15:47

Anna Dereszowska już po raz trzeci została mamą. Gwiazda i jej ukochany - Daniel Duniak po raz drugi przywitali na świecie maluszka. Aktorka udostępniła na Instagramie urocze zdjęcie dziecka. "Moje wszystko" - napisała zachwycona.

Anna Dereszowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Anna Dereszowska urodziła. Gwiazda "Przyjaciółek" i jej ukochany - Daniel Duniak po raz drugi zostali rodzicami. Aktorka chętnie dokumentowała ciążę na Instagramie. Teraz zdecydowała się pokazać urocze zdjęcie synka w mediach społecznościowych. "Witaj świecie" - napisała, publikując obok fotografii maluszka odpowiednie hasztagi. Jednym z nich jest "rodzina w komplecie".

Warto dodać, że aktorka i jej partner Daniel Duniak są już rodzicami 6-letniego synka Maksa. Gwiazda jest również mamą nastoletniej córki Leny ze związku z Piotrem Grabowskim.

Zobacz też: Anna Dereszowska o śmierci ciężarnej kobiety. Dodała poruszający wpis

Anna Dereszowska urodziła. Gwiazda pokazała zdjęcie maluszka [FOTO]

Prywatnie Anna Dereszowska od kilku lat związana jest z Danielem Duniakiem, którego poznała w 2014 roku na wakacjach. Początkowo aktorka miała kilka obaw co do przyszłości ich związku. Wszystko przez to, że jej partner jest młodszy o cztery lata.

"Wkraczając w ten związek, miałam poczucie, że jestem starsza – to było dla mnie istotne, nie wiedzieć czemu, mimo że to są raptem cztery lata. A Daniel nagle zrobił taką woltę, że w tej chwili to on jest liderem i frontmenem, jeżeli chodzi o samorozwój. I dobrze mi z tym, z wielką przyjemnością oddaję pałeczkę pierwszeństwa w jego ręce, co jest też dużą zmianą we mnie" - mówiła w rozmowie "Baby by Ann" Dereszowska.

Mówiąc o swojej relacji Dereszowska podkreślała w wywiadach, że stara się jak najwięcej rozmawiać ze swoim ukochanym. Obydwojgu pomaga również to, że korzystają z usług terapeuty.

"Przede wszystkim staram się rozmawiać. Gdy jest mi ciężko, to nie duszę tego w sobie. Mam też ogromne wsparcie w moim niemężu, bo oboje korzystamy z pomocy terapeutycznej, która jest nam potrzebna przy tempie życia, które oboje prowadzimy. Mój narzeczony jest dyrektorem marketingu w dużej firmie i ma mnóstwo ciśnień, presji, stresu w pracy, dwójkę dzieci i narzeczoną, która bardzo dużo na co dzień pracuje i której zdarza się (…) mieć swoje nastroje, wzloty i upadki. Staramy się więc dać sobie taki wentyl, a takim wentylem jest rozmowa" - mówiła w "Dzień Dobry TVN" Anna Dereszowska.

loader