Zamknij

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła. Wstawiła pierwsze zdjęcie z dzieckiem i zdradziła imię [FOTO]

Judyta Wanicka
19.04.2022 08:18

Anna Czartoryska-Niemczycka po raz czwarty została mamą. Aktorka podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama i wstawiła pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Jakie imię otrzymał synek Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego?

Anna Czartoryska-Niemczycka
fot. VIPHOTO/East News

Anna Czartoryska-Niemczycka to aktorka znana z takich seriali jak "Dom nad rozlewiskiem" i jego kontynuacji oraz "Szpilki na Giewoncie", "Przystań" czy komedii "Facet (nie)potrzebny od zaraz". Prywatnie 37-letnia aktorka jest żoną biznesmena i spadkobiercy jednej z najbogatszych rodzin w Polsce - Michała Niemczyckiego. Para pobrała się w 2013 roku i doczekała się trójki dzieci: Ksawerego, Janiny i Antoniego. Po urodzeniu pierwszego syna Anna mówiła w wywiadach, że dobrze czuje się w domu i chce spełniać się w roli mamy, a posiadanie dużej rodziny zawsze było jej marzeniem. W ubiegłym roku spełniła je po raz kolejny, gdy okazało się, że ponownie spodziewa się dziecka. 

Anna Czartoryska urodziła. Jakie imię otrzymał syn aktorki?

W Poniedziałek Wielkanocny Anna Czartoryska przekazała, że jej czwarta pociecha jest już na świecie. Aktorka urodziła kolejnego syna. Chłopiec ma na imię Stefan. 

W te Święta największym (choć maleńkim) darem dla nas jest nasz synek, Stefan. Oboje czujemy się dobrze i jesteśmy już w domu ku wielkiej radości Taty i starszego rodzeństwa - obwieściła aktorka.

W komentarzach spłynęły gratulacje od internautów i zaprzyjaźnionych z aktorką gwiazd. My również przyłączamy się do gratulacji. 

Gwiazda "BrzydUli" wróciła do pracy po stracie ciąży, ale chyba nie na takie reakcje liczyła. "Temat tabu"

loader
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS