Zamknij

Anna Cieślak zaszczepiona na koronawirusa poza kolejką. Aktorka wydała oświadczenie

05.01.2021 14:28

Anna Cieślak przyznała, że zaszczepiła się poza kolejką. Aktorka w opublikowanym oświadczeniu przyznała, że zrobiła to w ramach promocji szczepień .

Anna Cieślak
fot. Tricolors/ East News

Anna Cieślak jest jedną z gwiazd, które zaszczepiły się poza kolejnością. Tematem akcji szczepień zorganizowanym przez  Warszawski Uniwersytet Medyczny od kilku dni żyją niemal wszyscy. Sprawa budzi nie lada kontrowersje nie tylko wśród zwykłych zjadaczy chleba, ale również wśród polityków i dziennikarzy.

Zobacz też: Leszek Miller: Każdy dobry uczynek zostanie ukarany. Żona? Też się zaszczepiła

Anna Cieślak zaszczepiła się poza kolejnością. Aktorka wydała oświadczenie

Anna Cieślak i jej partner Edward Miszczak również zaszczepili się bez kolejki. W oświadczeniu, które Cieślak zamieściła na Instagramie, możemy przeczytać, że zrobiła to w ramach akcji prospołecznej.

"Otrzymałam propozycję i poddałam się zaszczepieniu w ramach promocji szczepień przeciw COVID-19."Nie pierwszy raz miałam szansę zaangażowania się w ważną akcję prospołeczną. Wiedząc, jak wielu Polaków obawia się szczepionki, chciałabym dać świadectwo swojego zaufania do jej bezpieczeństwa. Wierzę naukowcom i lekarzom, którzy zalecają szczepienia, jako bezpieczną i skuteczną drogę do pokonania pandemii i powrotu do normalności. Warunkiem powodzenia ich misji jest nasz masowy udział w Narodowym Programie Szczepień" - napisała Anna Cieślak na swoim Instagramie.

Rzekoma akcja szczepień promowana przez WUM jest obecnie wyjaśniana. Na wtorkowej konferencji prasowej minister Zdrowia Adam Niedzielski podkreślał, iż akcja promocyjna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym jest kłamstwem.

"Jeżeli chodzi o kwestie promocji, to jest to jedno z kłamstw, które krąży w przestrzeni publicznej, i trzeba to powiedzieć wyraźnie i jednoznacznie" - zdradził  Niedzielski.

Warto dodać, że w grupie osób zaszczepionych poza kolejnością znalazła się m.in. Krystyna Janda, Wiktor Zborowski, Andrzej Seweryn oraz Maria Seweryn.

loader

RadioZET.pl