Zamknij

Anna Cieślak po ślubie z Edwardem Miszczakiem dostaje pogróżki? "Doświadczam okrutnych napaści"

23.09.2022 15:08

Małżeństwo Edwarda Miszczaka z młodszą o 25 lat Anną Cieślak było głośno komentowane w mediach. Aktorka zdradziła w wywiadzie, że po ślubie musiała mierzyć się z okrutnym hejtem.

Anna Cieślak
fot. screen: Instagram @ankacieslak

Edward Miszczak nazywany jest ojcem sukcesu TVN. Od 1998 roku pełnił funkcję dyrektora programowego stacji, z czego zrezygnował w 2022 roku. Głośno mówiło się o jego rzekomym dołączeniu do ekipy Polsatu. Prywatnie 67-latek od 2021 roku jest szczęśliwym mężem Anny Cieślak znanej między innymi z "Dlaczego nie!", "Na Wspólnej" i "Szadzi". Choć jest między nimi 25 lat różnicy, tworzą udany związek, o czym aktorka opowiadała w rozmowie z "Wprost".

- Jeśli ktoś mnie pyta, jak mi się żyje z Edwardem, to mówię: „To jest piękne, że mam okazję się temu przyglądać, mogę się tego uczyć”. Z drugiej strony cieszę się, że mogę z nim to przegadać, bo on też oswaja moje emocje, uczy mnie (...). Jestem kobietą świadomą, podejmującą własne decyzje, mającą własne zdanie. Wielokrotnie postrzeganą jako taką samotnicę, trochę fighterkę i nagle pojawia się człowiek, którego chcę słuchać, do którego przychodzę po pomoc i on jest. Życzę wszystkim takiej relacji - opowiadała.

Niestety, okazuje się, że nie wszyscy życzą Annie i Edwardowi szczęścia. W wywiadzie udzielonym Katarzynie Zdanowicz Cieślak przyznała, że po ślubie musi mierzyć się z okrutnym hejtem.

Anna Cieślak ofiarą hejtu. Kto nie akceptuje jej ślubu z Edwardem Miszczakiem?

W podcaście "Zadnowicz. Pomiędzy wersami" Anna Cieślak opowiedziała o okrucieństwach, jakich doznała po tym, jak została żoną Edwarda Miszczaka. Okazuje się, że hejt spotkał ją zarówno ze strony kobiet, jak i mężczyzn. Ich zachowanie aktorka określiła wręcz mianem napaści.

- Tak samo jak zdarzają się bezwzględni i okrutni mężczyźni, tak samo zdarzają się bezwzględne i okrutne kobiety (...).  Bardzo często, w obecnej sytuacji, gdzie hejtuje się mnie z powodu bycia żoną mojego męża, doświadczam okrutnych, obrzydliwych napaści na moją osobę, ale już się tym nie przejmuję. Jestem już w momencie, kiedy po prostu jest mi tylko żal takiego człowieka - wyznała.

Cieślak to nie jedyna polska gwiazda, która mierzy się z hejtem. Opowiadała o tym między innymi Maffashion, a Jarosław Bieniuk przyznał, że spotykał się z nieprzyjemnymi komentarzami jako partner Anny Przybylskiej.