Zamknij

Anna Cieślak szczerze o posiadaniu dzieci. Żona Edwarda Miszczaka planuje zostać mamą?

15.09.2021 12:04

Anna Cieślak niedawno wzięła ślub z Edwardem Miszczakiem. Aktorka znana z komedii "Dlaczego nie!" udzieliła wywiadu, w którym padło pytanie o posiadanie dzieci. Żona dyrektora programowego TVN otwarcie wyznała, co sądzi na temat macierzyństwa i czy sama widzi się w roli matki. 

Anna Cieślak
fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Cieślak i Edward Miszczak pod koniec sierpnia zostali małżeństwem. Ślub odbył się w jednym z krakowskich kościołów i był pilnie strzeżoną uroczystością, na którą przybyła plejada gwiazd TVN. Aktorka znana z komedii romantycznych i starszy o 26 lat dyrektor programowy TVN przypieczętowali swój związek i tym samym utarli nosa złośliwcom, którzy nie wróżyli im szczęścia ze względu na sporą różnicę wieku. 

Para od początku niechętnie wypowiada się na temat swojej relacji. Nie chciała także komentować ślubu ani przyszłych planów. Anna Cieślak tylko raz pokusiła się o wypowiedź na temat męża. Zrobiła to zaraz po ślubie, który - jak przyznała - był cudowną ceremonią i taką, jak sobie wymarzyła. 

Jest przede wszystkim cudownym kreatorem, wizjonerem i człowiekiem, który potrafi pracować w zespole wieloosobowym. Potrafi łączyć ludzi, potrafi budować, kreować, a ja jestem od tego, żeby opowiadać historie, na które bardzo serdecznie państwa do teatru zapraszam - powiedziała o Edwardzie Miszczaku w rozmowie z serwisem Jastrząbpost. 

Anna Cieślak planuje mieć dzieci? Żona Edwarda Miszczaka o macierzyństwie

Anna Cieślak do tej pory nie zdecydowała się założyć rodziny. Aktorka nie unika jednak tematów związanych z macierzyństwem i otwarcie wyznaje, co sądzi na temat posiadania dzieci. Żona Edwarda Miszczaka nie ukrywa, że dotąd za priorytet uważała karierę aktorską i po ślubie raczej nie przewiduje zmian w tej materii. 

Mam 40 lat, nie mam rodziny, nie mam dzieci, którymi muszę się zająć i które muszę wychować. Mam czas i chcę mieć czas na proces budowania kreacji. Scena, film to moje życie - podkreśliła w rozmowie z portalem Kobieta.pl.

Gwiazda "Dlaczego nie!" dodaje, że brak potomstwa nie sprawia, że czuje się niespełniona. Na szczęście może liczyć na zrozumienie wśród bliskich, szczególnie swojej mamy, która wykazuje bardzo mądre podejście do tematu posiadania dzieci. 

Ja nie czuję się niespełnioną kobietą. To niesamowite, co powiedziała mi kiedyś moja mama: "Aniu, nie wszyscy muszą mieć dzieci". Czy to jest złe, że mówi ci coś takiego twoja matka, która sama wychowała dwie córki? [...] Kiedy wszyscy cię cisną i mówią: Powinnaś mieć dzieci i założyć rodzinę, już najwyższy czas. Moja mama mówi: "A byliście na jej przedstawieniach? Ona za każdym razem rodzi nowe dziecko" - powiedziała w wywiadzie Anna Cieślak. 

Przypomnijmy, że Edward Miszczak jest już ojcem. 66-letni dyrektor programowy TVN ma dwóch dorosłych synów: Szymona i Szczepana. Pierwsza żona i matka jego dzieci zmarła w lutym 2019 roku po długiej walce z chorobą.

Polskie gwiazdy, które zostały ojcami w późnym wieku. Rekordzista był po siedemdziesiątce [FOTO]

EN_01488801_0632
fot. VIPHOTO/East News
EN_01490422_0018
fot. Pawel Wodzynski/East News
EN_01490723_0010
fot. VIPHOTO/East News
loader