Zamknij

Anja Rubik z przystojnym brunetem na premierze „Obywatela Jones'a”. To nowy chłopak modelki?

Maciej Friedrich
23.10.2019 15:29

Anja Rubik pojawiła się na oficjalnej premierze filmu „Obywatel Jones”. Modelka nie przyszła jednak sama. Towarzyszył jej tajemniczy, przystojny brunet. Anja niedawno przyznała, że weszła w nową relację. Czyżby to był jej nowy chłopak?

Anja Rubik z przystojnym brunetem na premierze „Obywatela Jones'a”. To nowy chłopak modelki?
fot. VIPHOTO/East News

Anja Rubik jest światowej sławy modelką, która z pewnością nie może narzekać na brak zawodowych sukcesów. Nieco gorzej wiodło jej się ostatnio, jeśli chodzi o życie uczuciowe. Rubik od 2011 roku była w związku małżeńskim z serbskim modelem Sashą Knezeviciem. Niestety, po pięciu latach para ogłosiła rozstanie, a Anja nie ukrywała, że rozstanie było dla niej bolesne.

Los jednak uśmiechnął się do modelki. W wywiadzie dla magazynu „Viva” Rubik wyznała, że spotyka się z kimś nowym, choć jest to dopiero początek ich relacji. Kiedy więc pojawiła się na oficjalnej premierze filmu „Obywatel Jones” razem z przystojnym brunetem, pojawiły się liczne spekulacje.

Anja Rubik na premierze z przystojnym brunetem. To Szymon Komasa

Anja Rubik dba o swoją prywatność i rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Nic dziwnego, że jej pojawienie się na premierze i to w towarzystwie przystojnego nieznajomego wzbudziło spore zainteresowanie. Oczywiście pojawiły się plotki, że to właśnie tajemniczy brunet jest nowym partnerem modelki.

Jak informuje portal Pudelek, towarzyszem Anji był Szymon Komasa, brat Marty Komasy, która przyjaźni się z Rubik. 32-latka mogliśmy oglądać między innymi w filmie „Sala samobójców”. Do tej pory łączyły ich wyłącznie przyjacielskie relacje. Kto wie, być może teraz łączy ich coś więcej.

 Anja Rubik może trafić do więzienia za edukację seksualną. Gwiazda apeluje do fanów

 

RadioZET.pl/pudelek.pl/MF