Zamknij

Anja Rubik w bikini. Pochwaliła się wysportowaną figurą [FOTO]

06.09.2021 20:29

Anja Rubik zaprezentowała się przed obserwatorami na Instagramie w czarnym, dwuczęściowym stroju kąpielowym. Modelka może pochwalić się nie tylko szczupłą, ale przede wszystkim zdrową i wysportowaną sylwetką.

Anja Rubik
fot. Rex Features/East News

Anja Rubik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Gwiazda cieszy się dużą sławą przede wszystkim w Polsce, ale także za granicą, gdzie wzięła udział w wielu pokazach mody znanych projektantów i sesjach zdjęciowych dla największych marek. Anja Rubik jest także znana ze swojej działalności społecznej. Modelka skupia się na walce o prawa zwierząt oraz prawa kobiet. Głośno było o niej m.in. w trakcie protestów po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

Choć zwykle na profilach Anji Rubik w mediach społecznościowych pojawiają się treści edukacyjne, związane z jej aktywistyczną działalnością, ostatnio podzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami. Na opublikowanych fotografiach widzimy, jak modelka pozuje do selfie w lustrze w skąpym bikini.

Anja Rubik zachwyca w bikini [ZDJĘCIE]

Dla Anji Rubik najważniejszym narzędziem w pracy modelki jest jej ciało. Od dawna wiadomo było, że gwiazda jest bardzo szczupła - co często prezentowała w odważniejszych sesjach zdjęciowych. Tym razem uwagę internautów zwrócił jednak umięśniony brzuch modelki. Widać, że Anja Rubik dba nie tylko o dietę, ale także o aktywność fizyczną i przede wszystkim swoje zdrowie.

- Zdrowo się odżywiam. Mam grupę krwi A, więc nie potrzebuję jeść dużo mięsa, czasem mam ochotę na kurczaka, a w Polsce na schabowego - mówiła o swoich nawykach w rozmowie z magazynem "Show" kilka lat temu.

Podoba wam się figura Anji Rubik?

anja-rubik-w-bikini
fot.
loader