Zamknij

Anja Rubik porzuci modeling? Postanowiła wejść w coś całkiem nowego

Redakcja
21.08.2017 14:26

Goła Anja Rubik na Instagramie przyciągnęła niedawno sporą uwagę. Teraz jednak okazuje się, że jest coś, co może wywołać równie duże zainteresowanie. Polska modelka zamierza wkroczyć w całkiem nową dla siebie branżę.

Anja Rubik zagra w filmie
fot. ons.pl

Anja Rubik wkracza już w wiek, w którym sporo modelek zaczyna myśleć o modelingowej emeryturze. Choć polska gwiazda ma za sobą jeszcze sporo przeżyć na wybiegach, to jednak zdaje się, że już zaczyna myśleć o tym, co dalej. Takie wnioski można wyciągnąć z jej zainteresowania... aktorstwem. Okazuje się, że Rubik już wkrótce pojawi się w filmie "Ciemno, prawie noc", opartym na powieści Joanny Bator. Reżyserem dzieła będzie Borys Lankosz, a modelka zagra w nim jedną z głównych ról.

Dla niektórych taka wiadomość może być zaskakująca - szczególnie dlatego, że Rubik ma wyraźną wadę wymowy. Już dawno przyznała, że to akceptuje i nie będzie pracować nad poprawą dykcji. Prawdopodobnie zatem kompletnie nie martwi się, że może źle wypaść. A grać będzie w gronie świetnych aktorów. Na planie pojawią się m.in. Magdalena Cielecka, Marcin Dorociński,  Aleksandra Konieczna, Dawid Ogrodnik i Jerzy Trela - informują Wirtualnemedia.

Ciekawe, jaka rola przypadnie Anji Rubik. Na pewno sama produkcja będzie intrygująca i przerażająca. Główną bohaterką powieści, na motywach której oparty będzie film, jest Alicja Tabor - reporterka z Wałbrzycha, która powraca do rodzinnego miasta i odkrywa mroczne tajemnice.

RadioZET.pl/SA