Obserwuj w Google News

Anja Rubik pokazała stare zdjęcie. Wyglądała zupełnie inaczej, niż teraz. "Jaka młodziutka" [FOTO]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
20.05.2020 10:17
Zareaguj Reakcja

Anja Rubik aktywnie prowadzi swój Instagram. Polska top modelka pokazała ostatnio stare zdjęcie, na którym nosiła długie włosy. Jak wyglądała?

Anja Rubik
fot. Splash News.com/ East News

Anja Rubik pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądała?

Anja Rubik poza angażowaniem się w sprawy społeczno-polityczne, chętnie publikuje na Instagramie fotografie z rozmaitych sesji zdjęciowych. Ostatnio opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym nosiła długie włosy. Fotografia pochodzi ze  współpracy z Emmanuelle Alt, redaktor naczelnej francuskiego "Vogue'a".

"Jaka młodziutka", "cudowna" - piszą fani. Choć oczywiście nie zabrakło krytycznych komentarzy internautów, którzy wytykają po raz kolejny Rubik zbyt szczupłą sylwetkę.

Ania Rubik: Modelka, która angażuje się w społeczno-polityczne sprawy

Anja Rubik rozpoczęła karierę modelki w wieku 15 lat. Uchodzi za jedną z najlepszych modelek na świecie, która w branży współpracowała z największymi projektantkami, markami i fotografami. Gwiazda, choć wciąż angażuje się w świat mody, chodzi po wybiegach i uczestniczy w sesjach zdjęciowych, nie stroni od  tematów społeczno-politycznych.

Kilka lat temu zaczęła realizować projekt Sexed.pl, który ma na celu popularyzację edukacji seksualnej w Polsce. Modelka napisała razem ze specjalistami książkę, w której poruszyła wiele trudnych i niewygodnych tematów. Zrealizowała też kampanię Sexed.pl w internecie. Anja Rubik chętnie zabiera na swoim Instagramie głos dotyczący równości płci i edukacji seksualnej. Angażuje się w sprawy ekologii oraz kobiet.

 

RadioZet.pl/SW