Zamknij

Anja Rubik nie do poznania z burzą ciemnych loków. Modelka pokazała archiwalne zdjęcie [FOTO]

22.10.2021 13:23

Anja Rubik zaprezentowała na Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym pozuje z burzą ciemnych loków. Trzeba przyznać, że modelka na najnowszej fotografii jest nie do poznania.

Anja Rubik
fot. Rex Features/East News

Anja Rubik uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich modelek. Gwiazda osiągnęła w swojej branży już niemal wszystko. Choć Anja wciąż angażuje się w modowe projekty, sporo czasu poświęca na społeczne rzeczy, m.in. rozwijanie swojego projektu Sexed.pl. Rubik co jakiś czas udostępnia na swoim Instagramie archiwalne fotografie z rozmaitych sesji zdjęciowych. Tym razem pokazała, jak wyglądała sześć lat temu w sesji dla francuskiego wydania "Vogue'a".

Zobacz też: Anja Rubik ze szczurami na głowie. Tak pozowała dla "Vogue" [FOTO]

Anja Rubik nie do poznania z burzą ciemnych loków. Modelka pokazała archiwalne zdjęcie [FOTO]

Wtedy Anja zaprezentowała się w burzy ciemnych loków i krwistoczerwonej pomadce. Na zdjęciu sprzed sześciu lat ciężko ją rozpoznać.

Fotografia polskiej top modelki została udostępniona przez agencję Art Partner. W komentarzach nie zabrakło oczywiście komplementów w stronę Rubik. 

"Przepięknie", "bardzo oldscholowo" - zachwycali się jej wielbiciele.

Anja Rubik na wybiegu zadebiutowała w 1998 roku, idąc w paryskim tygodniu mody w pokazie jesienno-zimowej kolekcji. Później zamieszkała na stałe w Paryżu, gdzie uczyła się w brytyjskim liceum. Uczestniczyła w kampaniach największych projektantów, m.in. Valentino, Versace, Dior, Dolce&Gabbana, Marc Jacobs oraz Vera Wang.

Z kolei za swoją działalność dotyczącą edukacji seksualnej młodzieży została w 2018 wyróżnioną nagrodą "Zacnego Uczynku" i statuetką Kobieta Roku Glamour 2018.

loader