Zamknij

Anja Rubik nago u Komasy. Modelka odsłoniła biust w klipie reżysera "Bożego Ciała"

Judyta Wanicka
13.01.2020 21:39

Anja Rubik wystąpiła nago w klipie Jana Komasy "Lost Me". Modelka przypomniała o teledysku i złożyła gratulacje reżyserowi "Bożego Ciała", którego film otrzymał nominację do Oscara. 

Anja Rubik w klipie "Lost Me"
fot. screen YouTube/Mary Komasa "Lost Me"

Anja Rubik chętnie angażuje się w projekty, które wybiegają poza typowo modową działalność. Modelka jest inicjatorką programu SexedPL i aktywnie wspiera walkę o środowisko. Występuje także w teledyskach. Kilka lat temu zgrała w klipie "Chleb" Doroty Masłowskiej, później pojawiła się w odważnym teledysku do "Lost Me" wyreżyserowanego przez Jana Komasę. Anja Rubik rozebrała się w nim do naga. 

Anja Rubik nago w klipie Jana Komasy

Anja Rubik dołączyła do gwiazd, które oficjalnie pogratulowały Janowi Komasie na Instagramie. Jego film "Boże Ciało" został nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Modelka mała szczególne powody, ponieważ trzy lata temu współpracowała z reżyserem na planie teledysku do piosenki "Lost Me" Mary Komasy. 

Wielkie gratulacje dla Janka Komasy za nominację do OSCARA za „Boże Ciało” !!! NAJLEPSZY międzynarodowy film! Tutaj na planie z Jankiem kilka lat temu, kiedy kręciliśmy wideoklip „Lost me” Mary Komasy - napisała pod fotką z planu. 

Anja Rubik w klipie "Lost Me" zagrała samą siebie, czyli modelkę chodzącą po wybiegu. W pewnym momencie Rubik staje przed kamerą i zaczyna ściągać sukienkę. W końcu widzimy ją całkiem nagą. W klipie pojawia się również naga Mary Komasa. Anja Rubik wtula ją w swoje ramiona. 

RadioZET.pl/jw