Zamknij

Anja Rubik dla miłości przeniosła się do USA. Kim jest nowy partner modelki?

13.07.2020 15:41

Anja Rubik ma nowego chłopaka. Modelka znalazła miłość trzy lata po rozwodzie z Sashą Knezevicem. Dla nowego ukochanego przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Kim jest partner Anji Rubik i co o nim wiadomo? 

Anja Rubik
fot. VIPHOTO/East News

Anja Rubik ma nowego partnera. Czołowa polska modelka, której udało się zrobić międzynarodową karierę, znowu jest zakochana. Wybranek Anji Rubik sprawił, że ta przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. To pierwszy mężczyzna od dłuższego czasu, do którego gwiazda wybiegów przyznała się w wywiadzie. Kim jest nowy partner Anji Rubik i co o swoim związku mówi modelka?

Anja Rubik przez pięć lat była żoną serbskiego modelka Sashy Knezevica. Wzięli ślub 16 lipca 2011 roku na Majorce, a potem zamieszkali w Nowym Jorku. Anji i Sashy udało się stworzyć zgrany duet nie tylko w życiu, ale także w pracy. Razem pozwoli w sesjach i założyli pismo o modzie "25 Magazine". Związek jednak nie przetrwał próby czasu. W sierpniu 2016 roki Anja Rubik i Sasha Knezevic się rozwiedli. Wkrótce w życiu modela pojawiła się nowa kobieta, z którą w lipcu 2018 roku doczekał się syna. 

Anja Rubik pokazała odważne zdjęcie. Gwiazda pozuje bez stanika [FOTO]  

Anja Rubik zakochana. Kim jest partner Anji Rubik?

Anja Rubik od czasu rozwodu oficjalnie pozostaje wolna. Mimo że tabloidy wielokrotnie donosiły o jej kolejnych relacjach, ona sama nigdy publicznie nie potwierdziła żadnego ze swoich związków. W końcu przyszedł moment, że modelka sama przyznała, że ktoś pojawił się w jej życiu. 

Niedawno 37-letnia gwiazda przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Zapytana przez "Vivę", dlaczego zdecydowała się na taki krok, bez ogródek odparła: Z powodu miłości. Kim jest nowy partner Anji Rubik? Tego na razie nie wiadomo. Modelka nie chciała zdradzać szczegółów swojej nowej relacji, ale wygląda na to, że sprawa jest poważna i modelka jest w stanie sporo poświęcić dla nowego wybranka.

Czy Anja Rubik zdecyduje się założyć rodzinę? Modelka skończyła w tym roku 37 lat i zdaje sobie sprawę, że nie powinna dłużej odkładać planów macierzyńskich. Przyznaje jednak, że nie chciałaby się do niczego zmuszać. 

Czuję się bardzo młodo i to jest najważniejsze. Jednak zdaję sobie sprawę, że za parę lat czterdziestka i zaczynam zadawać sobie różne pytania. Czy faktycznie chcę założyć rodzinę, czy chcę mieć dziecko, bo zegar biologiczny tyka? Mam świadomość, że już tak dużo czasu nie ma. Z drugiej strony zastanawiam się, czy ja jestem wystarczająco poważna i dojrzała, żeby wkroczyć w ten wiek? Wiadomo, że dzisiejsza 40-latka wygląda jak 30-latka, więc wiek w żaden sposób mnie nie ogranicza, ale jednak 40 brzmi poważanie. Połowa życia czy nawet więcej już jest za mną - powiedziała. 

loader

Posłuchaj podcastu