Zamknij

Anja Rubik jest szczęśliwie zakochana. Tak wygląda nowy partner modelki [FOTO]

Judyta Wanicka
21.04.2022 14:00

Anja Rubik po rozwodzie z Sasha Knezeviciem związała się z przystojnym fotografikiem Adrianem Steirnem. Modelka zdecydowała się opowiedzieć o swoim związku. 

Anja Rubik i Adrian Steirn
fot. VIPHOTO/East News,Instagram:@adriansteirn

Anja Rubik przez pięć lat była żoną serbskiego modelka Sashy Knezevica. Ich ślub odbył się w 2011 roku na Majorce, a potem małżonkowie zamieszkali w Nowym Jorku. Anji i Sashy udało się stworzyć zgrany duet nie tylko w życiu, ale także w pracy. Razem pozwoli w sesjach i założyli pismo o modzie "25 Magazine". Małżeństwo jednak nie przetrwało. W sierpniu 2016 roku Anja Rubik i Sasha Knezevic się rozwiedli. Wkrótce w życiu serbskiego modela pojawiła się nowa kobieta, z którą doczekał się syna. 

Tymczasem Anja Rubik oficjalnie pozostawała singelką. Mimo że tabloidy wielokrotnie donosiły o jej kolejnych relacjach, ona sama nigdy publicznie nie potwierdziła żadnego ze związków. W końcu polska gwiazda wybiegów wyznała, że od dłuższego czasu jest z kimś związana. Prasie szybko udało się ustalić, że partnerem Anji Rubik jest australijski fotografik Adrian Steirn

Anja Rubik o nowym partnerze. Kim jest Adrian Steirn? 

Adrian Steirn to uznany fotografik i filmowiec, twórca projektu 21 Icons oraz założyciel Ginko Agency oraz platformy Beautiful News. W pracy skupia się na fotografowaniu dzikiej przyrody Afryki, chętnie podejmuje tematykę ekologii i życia zgodnego z naturą. 

Anja Rubik związała się z Adrianem Steirnem dwa lata po rozwodzie. - Bardzo się wspieramy, uzupełniamy, rozumiemy. To jest piękny związek, muszę przyznać - powiedziała w rozmowie z "Vivą!" modelka i podkreśliła, że jest bardzo szczęśliwa.

Zaczęliśmy od przyjaźni, spotykaliśmy się dość długo, ale każde z nas miało własne życie. Jakiś czas temu zaczęliśmy wspólne i… bardzo gładko to poszło. Pokochaliśmy się. Teraz krążymy między Południową Afryką a Europą. Wynajęłam moje mieszkania w Nowym Jorku i w Paryżu, szukam nowej bazy - wyznała w "Vivie!" Anja.

Nowa relacja sprawiła, że założycielka Sexed.pl zaczęła się rozwijać w kierunku swojej nowej pasji, jaką jest fotografia. Ponadto, jak mówi, udało jej się wreszcie znaleźć mężczyznę silnego i inserującego, który potrafi przejąć inicjatywę w związku.

Muszę mieć partnera, którego nigdy nie przerosnę. To część mojego charakteru. Niewielu rzeczy się boję, jestem dość odważna, jeśli się za coś biorę, na pewno doprowadzę to do końca. Szybko się uczę. To był problem w moich poprzednich związkach, że niczym modliszka połykałam moich partnerów. Ten jest nie do połknięcia - podkreśliła modelka. 

38-latka nie ukrywa, że przy nowym ukochanym zaczęła intensywniej myśleć o macierzyństwie. 

Obudził się we mnie instynkt macierzyński, jakaś pierwotna, niemal zwierzęca chęć przeżycia, zachowania ciągłości. Mówiłyśmy o tym, że świat pękł, grozi nam katastrofa ekologiczna, demokracja ginie na naszych oczach, technologia przejmuje coraz większe obszary naszego życia, a ja myślę o dziecku. To jest wbrew logice. A jednak… Tak jakby to było światełko w tunelu. Nadzieja - wyznała w rozmowie z "Vivą!". 

Anja Rubik i Adrian Steirn na razie nie afiszują się ze swoim związkiem na salonach, na próżno też szukać ich wspólnych zdjęć w social mediach. Być może niedługo się to zmieni. Tymczasem modelka i fotograf cieszą się swoim szczęściem z dala od błysku fleszy. 

loader
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak w strojach ludowych na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami"
15 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News