Zamknij

Anja Rubik dopiero pokazała pośladki, teraz znów szokuje

Redakcja
22.08.2017 13:46

Anja Rubik i jej przyjaciel, fotograf Anthony Vaccarello, udali się razem na wakacje. Przebywają na rajskich Balearach, gdzie bez umiaru korzystają ze słońca. Rezultatem tego, poza świetną opalenizną, są zdjęcia, na których modelka pokazuje sporo golizny. Teraz znowu zaskakuje.

Anka Rubik bez stanika
fot. Instagram

Dopiero co minęła fala plotek po tym, jak Rubik podzieliła się na Instagramie zdjęciem z gołymi pośladkami, a modelka znów leje wodę na młyn serwisów plotkarskich. Tym razem zamiast pupy zaprezentowała swój biust.

Nie trudno się domyślić, że pod zdjęciem, którego autorem jest fotograf Anthony Vaccarello, zaroiło się od komentarzy, prezentujących skrajne opinie internautów. Jedni są zachwyceni, inni krytykują przesadną "otwartość" gwiazdy. Z drugiej strony nie brakuje też racjonalnych odpowiedzi: "Ludzie nie rozumiem po co zaraz ten bulwers, przecież ona jest modelką a to zdjęcie nie jest wulgarne, dla niej rozbierane sesje to normalka, poza tym nagość jest rzeczą naturalną a ona nie pokazała się tu ze strony gwiazdy porno" - pisze jeden z internautów. Niezależnie od komentarzy, zdjęcie doczekało się już ponad 30 tysięcy polubień.

Jak widać, Anja nie obawia się pozowania bez ubrań i odsłaniania ciała. Trudno się nie zgodzić z opinią, że dla modelki jest to coś normalnego.

RadioZET.pl/SA