Zamknij

Andziaks jest fanką medycyny estetycznej? Youtuberka zdradziła, jak poprawiała urodę. "Trochę tego było"

08.09.2022 12:26

Angelika Trochonowicz, znana w sieci jako Andziaks, szczerze opowiedziała o korzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek i influencerek zdradziła, co poprawiła w swoim wyglądzie i dlaczego się na to zdecydowała.

Andziaks
fot. screen: Instagram @andziaks

Andziaks, czyli Angelika Trochonowicz, to jedna z najpopularniejszych polskich youtuberek i influencerek. Urodzona w 1997 roku gwiazda sieci zyskała popularność dzięki materiałom, w których relacjonuje codzienne życie. Swoiste internetowe reality-show cieszy się ogromnym zainteresowaniem, Andziaks w serwisie YouTube subskrybuje już ponad 800 tysięcy użytkowników, podobnym wynikiem może pochwalić się na Instagramie. Angelika udzieliła portalowi Plotek wywiadu, z którego fani mogą dowiedzieć się kolejnych szczegółów z jej życia.

Okazuje się, że Trochonowicz mimo młodego wieku nie unika korzystania z medycyny estetycznej. Otwarcie opowiedziała o tym, jak poprawiała urodę. Jej zdaniem jeden z zabiegów był konieczny ze względu na jej wadę wzroku.

- Kilka razy miałam wstrzykiwany w usta kwas hialuronowy, ponieważ mam bardzo małe usta. Oprócz tego botoks, co może niektóre osoby zaskoczyć, bo jestem młodą osobą, natomiast mam wadę wzroku i często marszczę oczy. W wieku 25 lat moja lwia zmarszczka była taka, jaka nie powinna być w tym wieku, dlatego musiałam zacząć, natomiast to jest minimalna ilość - opowiadała.

Angelika Trochonowicz o medycynie estetycznej. Z jakich zabiegów korzystała Andziaks?

Andziaks jest szczęśliwą żoną Luki, który także podbija rynek internetowy. W mediach głośno było o bajecznym ślubie celebrytów, na który mieli wydać nawet pół miliona złotych. Oczywiście wszystkim chwalili się w obserwatorom, podobnie jak porodem córeczki, Charlotte. Angelika przyznała, że przed ślubną ceremonią także korzystała z zabiegów medycyny estetycznej.

- Chodziłam na oczyszczanie twarzy, osocze, byłam też na botoksie, miałam powiększone usta. Ogólnie trochę tego było - opowiadała w rozmowie z Plotkiem.

Gwiazda YouTube'a podczas ślubnej uroczystości zadbała nie tylko o urodę, zaprezentowała się aż w trzech stylizacjach.

- Trzy stylizacje to za dużo. Zanim doszłam do pokoju, zanim z niego wróciłam, w międzyczasie pojawiły się osoby, które sobie ze mną rozmawiały. Trochę mi czasu zajęły te trzy stylizacje - oceniła.