Zamknij

Aneta Zając pobita? Zdjęcie aktorki przeraziło fanów [FOTO]

Maciej Friedrich
31.01.2020 13:20

Aneta Zając cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Gwiazda "Pierwszej miłości" często publikuje zdjęcia relacjonujące jej życie prywatne i zawodowe. Najnowsza fotografia bardzo zaniepokoiła fanów. Na twarzy aktorki widać okropne siniaki.

Aneta Zając pobita? Zdjęcie aktorki przeraziło fanów [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Aneta Zając to popularna aktorka serialowa, która aktorską karierę rozpoczęła od roli Joli Wolniak w "Na dobre i na złe" i "Plebanii". Największą popularność przyniosła jej jednak kreacja w "Pierwszej miłości", w której gra od 2004 roku. W 2014 w parze ze Stefano Terrazzino była bezkonkurencyjna i zwyciężyła w finale "Tańca z gwiazdami".

Aneta jest aktywną użytkowniczką Instagrama, a jej profil na portalu obserwuje obecnie ponad 200 tysięcy osób. Aktorka chętnie publikuje swoje zdjęcia, zwłaszcza po tym, jak przeszła metamorfozę i wyraźnie schudła. W sieci możemy oglądać Zając w różnorodnych stylizacjach, gwiazda relacjonuje także swoje życie zawodowe. Jednak ostatnie zdjęcie, jakie pojawiło się na profilu mocno, zaniepokoiło część fanów.

Aneta Zając pobita? Pokazała niepokojące zdjęcie

Na profilu Anety Zając pojawiła się fotografia, która mogła przerazić część fanów aktorki. Na jej twarzy widać sińce i zaczerwienienia.

- To straszne, co widzę, to ktoś Cię bije.

- Co ci się stało? - czytamy w komentarzach.

Na szczęście uważniejsze przyjrzenie się wpisowi Anety pozwoliło odetchnąć. Aktorka sama wyjaśniła, że groźnie wyglądające ślady pobicia to jedynie serialowy makijaż.

- Muszę tylko pamiętać, żeby zmyć ten makijaż, zanim wyjdę z pracy - napisała Zając.

- Daj spokój. Wyglądasz olśniewająco - żartowała jedna z fanek.

 Aneta Zając pokazała spory dekolt. Odważne zdjęcie gwiazdy "Pierwszej miłości"

 

RadioZET.pl/MF