Zamknij

Aneta Zając została brunetką. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Sylwia Wamej
20.02.2020 14:04

Aneta Zając została brunetką. Gwiazda "Pierwszej miłości" pochwaliła się nową fryzurą na Instagramie. Jak się okazuje, nowy kolor włosów jest jedynie charakteryzacją na planie filmowym.

Aneta Zając
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Aneta Zając została brunetką. Pokazała zdjęcie charakteryzacji

Aneta Zając opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym jest brunetką. Gwiazda "Pierwszej miłości" zmieniła kolor włosów? Jak się okazuje, to tylko charakteryzacja z planu filmowego.

"Chwila nieuwagi w charakteryzacji i stałam się brunetką" - napisała Aneta Zając. Fani w komentarzach podkreślają podobieństwo Anety do gwiazdy disco-polo - Shazzy i komplementują artystkę.

"Ładnie, inaczej", "pięknie", Ładnie, ale te ciemne włosy uwidoczniły piękne niebieskie oczy" - piszą fani.

Aneta Zając przeszła metamorfozę. Schudła 10 kilogramów

Aneta Zając w ostatnim czasie przeszła dużą metamorfozę. Gwiazda "Pierwszej miłości" schudła 10 kilogramów. Aktorka wykluczyła ze swojej diety mięso, makaron pszenny oraz cukier. Dodatkowe kilogramy u Anety Zając był wynikiem choroby tarczycy - Hashimoto.

"Przez ostatni rok Aneta walczyła z nadwagą pod okiem specjalistów. To była ciężka praca zarówno z trenerem na siłowni, jak i z dietetykiem, który szczegółowo rozpisał jej dietę”  - czytamy w "Party".

 

RadioZEt.pl/SW