Zamknij

Aneta Zając na odważnym zdjęciu. Aktorka pokazała się bez ubrania [FOTO]

Maciej Friedrich
10.04.2020 09:11

Aneta Zając to aktorka, która dzięki konsekwencji uzyskała wymarzoną figurę. Aktorka po raz kolejny zachwyciła fanów zdjęciem, na którym możemy podziwiać jej wdzięki. Wzięła udział w internetowym wyzwaniu, którego efektem są odważne zdjęcia gwiazdy.

Aneta Zając na odważnym zdjęciu. Aktorka pokazała się bez ubrania [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Aneta Zając to aktorka doskonale znana z ról Marii Domańskiej i Dominiki Porcz w popularnym serialu "Pierwsza miłość". Wcześniej mogliśmy oglądać ją między innymi w "Klanie", "Plebanii" i "Lokatorach". W 2014 roku głośno było o jej zwycięstwie w finale 1. edycji "Tańca z gwiazdami".

Aneta Zając wykonała tytaniczną walkę o swoją figurę. Aktorka, która choruje na Hashimoto, przybrała na wadze, ale dzięki olbrzymiej determinacji udało jej się zrzucić 10 kilogramów i znów może szczycić się sylwetką zachwycającą fanów. Aneta o wiele chętniej pokazuje się w mediach społecznościowych i dzieli z fanami nowymi zdjęciami. Jednak najnowsze fotografie na jej profilu w szczególny sposób rozpalają wyobraźnię jej wielbicieli.

Aneta Zając nago? Ciało zasłoniła jedynie poduszką

Aneta Zająć postanowiła wziąć udział w internetowym wyzwaniu #pillowchallenge. Polega ono na dodaniu zdjęcia w stylizacji z poduszki i paska założonych tak, by wyglądała jak sukienka mini. Na profilu aktorki na Instagramie pojawiło się odważne zdjęcie.

- Dzień dobry! Wczoraj miałam już dosyć dresów. Podoba Wam się kolekcja wiosna-lato 2020? - zapytała fanów Aneta.

Na odpowiedź internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach post postem Zając zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

- W pierwszej chwili myślałem, że to nieprzyzwoicie krótka sukienka. Można liczyć jeszcze na inne kreacje z tej kolekcji?

- Wow. Po prostu Wow.

- Jest ok, bardzo ok - czytamy.

A jak wam podoba się ubrana w poduszkę Aneta?

 

RadioZET.pl/MF