Zamknij

Aneta Zając pokazała synów i partnera w kuchni. "Gotują, a ja mam wolne" [FOTO]

21.12.2020 10:30

Aneta Zając bardzo ostrożnie pokazuje swoje życie uczuciowe na Instagramie. Gwiazda co prawda publikuje zdjęcia ukochanego na Instagramie, jednak nie pokazuje jego twarzy. To samo dotyczy jej synów, których Zając chroni prywatność. Tym razem Aneta zaprezentowała na Instagramie, jak partner i jej synowie radzą sobie w kuchni.

Aneta Zając
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Aneta Zając znów jest zakochana, jednak nie za wiele mówi o swoim partnerze. Gwiazda "Pierwszej miłości" rzadko pokazuje ukochanego w mediach społecznościowych. Jeżeli publikuje wspólne fotografie, to w taki sposób, żeby nie było widać jego twarzy.

Zobacz też: Aneta Zając ma nowego partnera. Kim jest ukochany aktorki?

Aneta Zając pokazała zdjęcie partnera i synów w kuchni [FOTO]

Tym razem opublikowała zdjęcie partnera i jej synów w kuchni. "Gotują, a ja mam wolne" - napisała gwiazda "Pierwszej miłości". Fotografia partnera i jej synów - Michała i Roberta wywołała pozytywne reakcje internautów.

"Anetko super. Wiadomo, ich trzech, to traktują Cię jak księżniczkę", "piękny widok", piękny widok. Mężczyźni, którzy kochają dzieci swoich kobiet, są kochani przez te kobiety 100 razy bardziej", "wspaniali mężczyźni, super widok" - zachwycają się internauci.

Synowie Anety Zając są owocem jej związku z Mikołajem Krawczykiem. Aktor po rozstaniu z Anetą Zając związał się z Agnieszką Włodarczyk. Ich miłość jednak nie przetrwała. Krawczyk obecnie związany jest z Sylwią Juszczak, z którą w 2019 roku wziął ślub kościelny. Para doczekała się córki Konstancji.

loader

RadioZet.pl