Zamknij

Aneta Zając ma nowego partnera. Pokazała się z nim na Instagramie [FOTO]

18.08.2020 14:03

Aneta Zając z nowym partnerem na Instagramie. Gwiazda serialu "Pierwsza miłość" opublikowała wideo, w którym pojawia się razem ze swoim ukochanym. Jak wygląda nowy chłopak Anety Zając?

Aneta Zając ma nowego partnera. Pokazała się z nim na Instagramie [FOTO]
fot. Instagram:@aneta_zajac_official

Aneta Zając pochwaliła się nowym partnerem na Instagramie. Aktorka znana z roli Marysi Domańskiej w serialu "Pierwsza miłość" opublikowała wideo, które nie pozostawia złudzeń, że gwiazda nie jest już samotna. Kim jest nowy chłopak Anety Zając? Aktorka konsekwentnie milczy na temat swojego związku, ale sądząc po opisie relacja nabiera rumieńców. Była żona Mikołaja Krawczyka znowu wygląda na zakochaną. 

Aneta Zając przez siedem lat była związana z Mikołajem Krawczykiem. Oboje grali w serialu "Pierwsza miłość", a w domu wychowywali synów bliźniaków. W 2012 roku związek nieoczekiwanie się rozpadł. Wkrótce Mikołaj Krawczyk związał się z Agnieszką Włodarczyk. W tym czasie Aneta Zając oficjalnie pozostawała singielką. Gdy Krawczyk poślubił Sylwię Juszczak i doczekał się z nią córki, Aneta Zając poddała się spektakularnej metamorfozie - sporo schudła i zaczęła podkreślać sylwetkę kobiecymi strojami. Udało jej się także poukładać sprawy prywatne. Teraz okazuje się, że u jej boku pojawił się pewien mężczyzna. 

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał twarze synów. "Chłopcy podobni do tatusia"

Aneta Zając ma nowego partnera 

Aneta Zając nie ma w zwyczaju obnosić się ze swoim życiem uczuciowym w social mediach, dlatego do tej pory nie było pewne, czy aktorka z kimś się spotyka. Jednak ostatnia relacja na Instastories pozwala domniemywać, że Aneta Zając znalazła już partnera. Aktorka pokazała krótki filmik, jak maszeruje z pewnym mężczyzną. Wprawdzie sfotografowała same nogi, ale opis sugeruje, że tajemniczy towarzysz jest osobą bliską jej sercu. 

Razem lepiej - wyznała Aneta Zając. 

Niestety to jak na razie tyle. Miejmy nadzieję, że wkrótce zakochana aktorka pokaże partnera z całej okazałości. 

aneta zajac partner
fot. Instastory:@aneta_zajac_official
loader

Posłuchaj podcastu