Zamknij

Aneta Zając kusi zgrabnymi nogami na Instagramie. "Najpiękniejsza kobieta na świecie"

Sylwia Wamej
18.02.2020 15:35

Aneta Zając tym razem pochwaliła się swoimi wdziękami na Instagramie. Gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała szczupłe i zgrabne nogi. Fani pod postem nie szczędzą komplementów.

Aneta Zając
fot. Artur Zwadzki/Reporter/East News

Aneta Zając kusi zgrabnymi nogami na Instagramie

Aneta Zając aktywnie prowadzi profil na Instagramie. Tym razem pochwaliła się swoimi wdziękami. Aktorka "Pierwszej miłości" opublikowała zdjęcie w zmysłowej halce, prezentując szczupłe i zgrabne nogi. Fani zareagowali na tę fotografię niezwykle entuzjastycznie. "Ale nóżka", "ogień", "najpiękniejsza kobieta na świecie", "też bym chciała taką nogę" - piszą fani.

Aneta Zając przeszła metamorfozę i sporo schudła

Aneta Zając w ostatnim czasie przeszła sporą metamorfozę i sporo schudła. Jak donosił magazyn "Party" gwiazda "Pierwszej miłości" schudła w ostatnim czasie 10 kilogramów.

"Przez ostatni rok Aneta walczyła z nadwagą pod okiem specjalistów. To była ciężka praca zarówno z trenerem na siłowni, jak i z dietetykiem, który szczegółowo rozpisał jej dietę” – czytamy w magazynie "Party". Oprócz ciężkich treningów na siłowni, Aneta Zając ograniczyła m.in. cukier, produkty pszenne i mięso. Aktorka postawiła na dużą ilość warzyw i owoców.

Aneta Zając dała się poznać szerszej publiczności, grając w serialu "Pierwsza miłość". Na swoim koncie ma również role w serialach takich jak m.in. "Pensjonat pod różą" oraz "Świat według Kiepskich".

 

RadioZet.pl/SW