Zamknij

Aneta Zając kusi w koronkowej halce z garderoby. "Im starsza, tym młodsza"

14.09.2020 11:13

Aneta Zając chętnie udostępnia swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała zdjęcie z teatralnej garderoby, na którym zaprezentowała się w zmysłowej halce. Pod fotografią posypały się komplementy.

Aneta Zając
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Aneta Zając aktywnie prowadzi social media, w których chętnie pokazuje migawki zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio udostępniła zdjęcie z teatralnej garderoby, na którym zaprezentowała się w zmysłowej halce, odsłaniającej jej wdzięki.

"Pozdrawiam Was z damskiej garderoby! Tęsknicie za spektaklami?" - zapytała swoich fanów Aneta Zając.

Fani w komentarzach zasypali Anetę Zając komplementami. "Przepięknie", "Piękna pani", "kochana wymiatasz, jesteś przepiękna", "pięknie wyglądasz Anetko, wręcz kwitniesz od jakiegoś czasu" - podkreślali wielbiciele pięknej aktorki.

Aneta Zając pokazała zmysłowe zdjęcie z teatralnej garderoby

Aneta Zając jakiś czas temu przeszła metamorfozę i sporo schudła. Warto podkreślić, że gwiazda stosuje zdrowotną dietę ze względu na chorobę tarczycy - Hashimoto. To dieta błonnikowa, która normuje trawienie i reguluje hormony. W diecie gwiazdy "Pierwszej miłości" dominują owoce i warzywa oraz zboża z pełnego przemiału. Jak czytamy na stronie Viva.pl, Aneta Zając schudła na tej diecie ponad dziesięć kilogramów.

Prywatnie Aneta Zając jest mamą dwóch synów, bliźniaków, ze związku z Mikołajem Krawczykiem.

Posłuchaj podcastu

loader

RadioZEt.pl