Zamknij

Andziaks i Luka kupili dom i powiększą rodzinę? Ależ hawira [WIDEO]

03.10.2022 13:17

Andziaks i Luka niedługo po wyprawieniu iście królewskiego wesela, postanowili pójść o krok dalej. Tym razem kupili dom z dala od miejskiego zgiełku. Budynek wygląda dość luksusowo – przed parą jednak długie miesiące urządzania nowego gniazdka. W mediach społecznościowych czy też na YouTubie pojawi się niejedna relacja.

Andziaks i Luka
fot. screen Instagram andziaks, YouTube Andziaks

Andziaks i Luka wraz z córką Charlotte już niedługo będą mieszkać w spokojniejszej okolicy. Nic nie zwiastowało, że para ogłosi aż tak ważną nowinę. Z tej okazji opublikowali film, w którym opowiadają o swoich pobudkach, pozują z aktem notarialnym oraz pokazują wnętrza i zewnętrzną część budynku ze sporym ogrodem. Andziaks wspomina też o więcej niż jednym dziecku. Zakup powstał z myślą o powiększeniu rodziny?

Zobacz także: Ile zarabiają influencerzy? Sylwia Bomba, Ilona Krawczyńska i TheNitroZyniak podali kwoty

Andziaks i Luka kupili dom

Andziaks przyznała, że dom, który kupili, znaleźli jeszcze w listopadzie ubiegłego roku. Chociaż oglądali kilka budynków, to właśnie w tym poczuli się dobrze i stwierdzili, że będzie to dobre miejsce do życia. Nie chcieli jednak stawiać swoich własnych czterech ścian od początku.

- Od początku wiedzieliśmy, że chcemy kupić gotowy dom. Nam się nie chciało bawić w budowanie i pilnowanie tego, bo też my nie kupiliśmy gotowego domu, tylko w stanie deweloperskim. Ten dom jest świeżo wybudowany, natomiast wszystko w środku będziemy musieli zrobić my – mówiła Andziaks.

- Kiedyś bym powiedziała, że jakiś penthouse w środku miasta, ale coraz bardziej dochodzimy do tego, że chcemy mieć takie miejsce, gdzie możemy się zaszyć ze sobą, gdzie nasze dziecko będzie mogło sobie biegać po podwórku. Tutaj w centrum ja nie czuję tego, że Charlie będzie miała pięć lat i będzie sobie mogła iść sama na plac zabaw. To już nie są te czasy, to jest strach – tłumaczyła.

Luka również wyglądał na podekscytowanego i powiedział, że na podwórku już planują dużo atrakcji. Andziaks szybko rzuciła: „I dużo dzieci”. Jest przygotowana na „przygodę z urządzaniem domu”. Sama działka ma 1000 metrów kwadratowych, więc znajdzie się i miejsce na basen, i na siłownię, o której marzy Luka.

Para oczywiście oprowadziła widzów po nowym domu, a świeżo upieczonemu małżeństwu towarzyszyła córeczka, Charlotte. Pokazano też wznoszenie toastu, a Andziaks rozmarzyła się na temat tego, że być może za dwa lata będzie „tu tak stała z dzidziusiem”.

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska