Obserwuj w Google News

Andziaks i Luka biorą ślub. Pokazali przygotowania [FOTO]

2 min. czytania
14.07.2022 16:21
Zareaguj Reakcja

Andziaks, blogerka i influencerka bierze ślub. Znana z relacjonowania prywatnego życia Angelika Zając podzieliła się ze swoimi obserwatorami z przygotowań do wielkiego wesela.

Angelika Zając
fot. Instagram.com/ Angelika Zając

Angelika Zając, znana fanom jako Andziaks dzieli się ze swoimi obserwatorami niemal każdym szczegółem ze swojego życia. Dwa lata temu jej ukochany - Luka poprosił ją o rękę, wręczając jej warty aż 35 tysięcy złotych pierścionek zaręczynowy od Cartiera. Para ustaliła, że staną na ślubnym kobiercu w czwartek, 14 lipca, tego roku.  Na kilka dni przed wielkim dniem w sieci pojawiły się zdjęcia z przygotowań do uroczystości. Przyszła młoda para zdecydowała się skorzystać z pomocy wedding planerki, choć oczywiście masę spraw załatwiali również sami.

Zobacz też:  Youtuberka Andziaks opublikowała film z porodu. Zdradziła intymne szczegóły [WIDEO]

Andziaks i Luka biorą ślub. Pokazali przygotowania [FOTO]

Z Instagramowch relacji zakochanych można było się również dowiedzieć, że podpisali intercyzę. Luka i Andziaks zamieścili też szczegóły odnośnie sali weselnej oraz ich kreacji. Zakochani postawili na styl glamour, utrzymany w złoto-białej kolorystyce. Z relacji można się również dowiedzieć, że Angelika zadbała o wyjątkowe prezenty dla swoich gości - piękne świece zapachowe.

W jednym z wideo zamieszczonym w sieci zakochani zdradzili, że na ich ślubie nie zabraknie tradycyjnych motywów, takich jak powitanie chlebem i solą. Para podkreśliła też, że na YouTubie powstaną aż dwa filmy z ich ślubu. Oficjalne wideo będzie zamieszczone na kanale Andziaks, z kolei Luka będzie odpowiedzialny za ślubnego vloga.

W rozmowie z fanami Andziaks nie ukrywała ogromnego podekscytowania w związku z tym ważnym dla niej dniem.

"Luka trochę jakiś ma taki stresujący czas, ale ja miałam już kilka dni temu, ja po prostu jestem taka podekscytowana, że sobie nie wyobrażacie" - podkreśliła blogerka. Śledzicie jej życie w sieci?

andziaks-
fot. Instagram.com/Andziaks
Andziaks
fot. Instagram.com/ Andziaks
gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS