Zamknij

Andy Michael nie żyje. Gwiazdor programu "Gogglebox" miał 61 lat

27.08.2021 19:40

Andy Michael nie żyje. Bohater oryginalnego formatu "Gogglebox" zmarł nagle w wieku 61 lat. Na co chorował uczestnik programu?

Gogglebox Nie żyje Andy Michael
fot. Instagram/@c4gogglebox

Andy Michael to uczestnik znanego programu telewizyjnego "Gogglebox". Mężczyzna od wielu lat pojawiał się w oryginalnej, brytyjskiej wersji show. Format ma swój odpowiednik także na polskim rynku - widzowie TTV dobrze znają "Gogglebox. Przed telewizorem". Wiadomość o śmierci bohatera brytyjskiej edycji przekazała stacja Channel 4.

Zobacz także

Andy Michael nie żyje. Gwiazdor "Gogglebox" miał 61 lat

Na oficjalnych profilach Channel 4 w mediach społecznościowych pojawił się komunikat o śmierci bohatera programu. Charyzmatyczny Andy Michael to kolejny uczestnik show, który zmarł w ostatnich miesiącach. Dwa miesiące temu zmarł 71-letni Pete McGarry, a w tym tygodniu media poinformowały o odejściu 92-letniej Mary Cook.

- Jesteśmy zasmuceni wiadomością o utracie gwiazdy "Goggleboxa", Andy'ego Michaela. Nasze serca oraz myśli są teraz z jego rodziną i przyjaciółmi - przekazano w oficjalnym komunikacie.

Andy Michael wraz ze swoją żoną Carolyne oraz dziećmi: Katy, Alexem, Pascalem i Louisem pojawili się w "Gogglebox" w 2013 roku. Rodzina opuściła program w 2014 roku w związku z działalnością polityczną Andy'ego. Po niepowodzeniu w wyborach powszechnych rodzina Michaelów wróciła do show.

- Andy był bardzo kochanym i szanowanym członkiem rodziny "Gogglebox". Będzie nam go bardzo brakować. Rodzina prosi o prywatność w tym bardzo smutnym dla niej czasie - czytamy.

Nie ujawniono oficjalnej przyczyny śmierci Andy'ego Michaela. Brytyjskie media podają jednak, że od dawna zmagał się z chorobą.

loader