Obserwuj w Google News

Andrzej Chyra w żałobie. Aktor opublikował nagranie z pogrzebu ojca. Spotkała go krytyka

2 min. czytania
16.03.2021 11:19
Zareaguj Reakcja

Andrzej Chyra przeżywa trudne chwile. Kilka dni temu zmarł jego ojciec, Adolf Chyra. O śmierci 80-letniego byłego dyrektora kopalni ZG Rudna poinformował "Tygodnik Głogowski". Teraz filmik z pogrzebu udostępnił jego syn.

Andrzej Chyra
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Andrzej Chyra podzielił się w social mediach krótkim wideo z uroczystości pogrzebowych swojego ojca. 80-letni Adolf Chyra zmarł 9 marca. Jego pogrzeb odbył się cztery dni później na Cmentarzu Komunalnym w Polkowicach. W związku z licznymi funkcjami, jakie ojciec Andrzeja Chyry piastował w KGHM Polska Miedź (m.in. był głównym specjalistą ds. wentylacji pod ziemią, potem naczelnym inżynierem i zastępcą dyrektora. Następnie w połowie lat 90. rozpoczął pracę w Biurze Zarządu KGHM Polska Miedź S.A.), pogrzeb odbywał się z udziałem delegacji zakładów oraz przy akompaniamencie górniczej orkiestry.

Zobacz także: Andrzej Chyra przeszedł ogromną metamorfozę do filmu Smarzowskiego [FOTO]

Andrzej Chyra pokazał filmik z pogrzebu ojca

Andrzej Chyra, chcąc podzielić się nagraniem z pogrzebu, udostępnił je na Instagramie z hashtagiem "pogrzeb taty". Część internautów wyraziła swoje kondolencje, jednak nie wszyscy uznali, że nagrywanie filmów na pogrzebie ojca jest dobrym pomysłem.

"Niedawno zmarła mi mama wiem, co czujesz... ale przez chwilę bym nawet nie wpadł na to, żeby wziąć telefon do ręki", "Ale filmować?", "Serio?", "Mam nadzieję, że to nie Ty nagrywałeś", "Nagrywać pogrzeb własnego ojca i wrzucić na insta? Świat idzie w złym kierunku... Czekamy aż ktoś z celebrytów nagra kremacje swojego rodzica... Współczuję szczerze straty kogoś bliskiego i głupoty" - internauci wyrażali swoje niedowierzanie.

Aktor nie odpowiedział na żaden z krytycznych komentarzy.

RadioZET.pl/AS