Obserwuj w Google News

Edyta Górniak pozwoliła synowi na opuszczenie matury? "Allan nie czuje się na siłach"

2 min. czytania
29.04.2021 10:06
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak pozwoliła synowi na opuszczenie matury? Jak donoszą media, Allan Krupa miał zdecydować, że nie przystąpi do egzaminu dojrzałości. Jednym z powodów ma być stres związany z nauką w czasie pandemii.

Edyta Górniak i Allan Krupa
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Edyta Górniak od dłuższego czasu mocniej kojarzona jest z publikowanych w sieci przemyśleń niż z działalnością na rynku muzycznym. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, znana między innymi z hitu "To nie ja", poświęciła się internetowej edukacji fanów i dzielenia się z nimi swoją wizją świata. Wizją przez wielu uznawaną za mocno kontrowersyjną. Gwiazda sceptycznie wypowiadała się na temat istnienia pandemii koronawirusa, przewidywała globalne sterowanie światem, a nawet wspominała o kosmitach, Bogu i oskarżyła Lady Gagę o konszachty z diabłem.

Redakcja poleca

Edyta nie zapomina jednak o ukochanym synu, który jest oczkiem w głowie mamy. Allan Krupa w tym roku kończy klasę mundurową Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach i powinien podejść do egzaminu dojrzałości. Jednak, jak poinformował portal Pudelek, nastolatek nie zamierza zdawać matury w tym roku. Co ciekawe, także w tej sytuacji może liczyć na wsparcie Górniak.

Allan Krupa nie podejdzie do matury? Edyta Górniak ma wspierać decyzję syna

- Allan rozpoczął naukę półtora roku wcześniej niż jego rówieśnicy, niedawno skończył 17 lat. W związku z tym zdecydował, że ma jeszcze czas. Na jego decyzję wpłynęła też pandemia. Lekcje online to dodatkowy stres, zwłaszcza dla maturzystów. Allan nie czuje się na siłach, by pod taką presją zdawać egzamin dojrzałości. Woli dać sobie jeszcze rok i spokojnie się przygotować - zdradziła Pudelkowi osoba z otoczenia gwiazdy.

Edyta jak zawsze wspiera syna. Wokalistka miała przekazać synowi, że szanuje jego decyzję i nie będzie zła, jeśli ten zrezygnuje z tegorocznej matury.

- Edyta szczerze powiedziała Allanowi, że jeśli nie czuje się wystarczająco przygotowany, to nie będzie miała pretensji, gdy podejdzie do matury za rok. Wie, że jej syn jest odpowiedzialny i ambitny, dlatego pozwala mu samodzielnie podejmować decyzje i zawsze go wspiera - czytamy.

Allan z pewnością jest bardzo szczęśliwy, że ma tak wyrozumiałą mamę.