Obserwuj w Google News

Allan "Enso" Krupa nagrał nowy singiel. Rapuje przy kobietach: "Jestem pier****nym dżentelmenem" [WIDEO]

2 min. czytania
30.06.2022 22:00

Allan Krupa, czyli raper Enso, opublikował klip "Dżentelmen" nagrany wspólnie z Nerwusem. W nowej piosence syn Edyty Górniak opowiada o kontaktach z kobietami i chwali się luksusowym życiem w "domu pachnącym marmurem i chlebem". 

Allan Krupa
fot. YouTube/Enso

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Jakiś czas temu 18-latek porzucił wizerunek zafascynowanego wojskiem patrioty i zajął się produkowaniem muzyki. Młody twórca usiłuje przebić się na hiphopowej scenie jako raper Enso. W marcu ukazał się jego pierwszy singiel zatytułowany "Lambada", w którym Allan nawiązuje do swojej przemiany, rapując o sobie: "Co się porobiło, rety, że młody Cygan się wpie*dala się na scenę" i zaznacza, że nie jest już tym "grzecznym chłopakiem w mundurze", o którym rozpisywały się media. Obecnie 18-latkowi bliżej jest do Maty i Malika Montany, co można zobaczyć i usłyszeć w jego nowym teledysku "Dżentelmen". 

Redakcja poleca

Allan "Enso" Krupa opublikował nowy singiel "Dżentelmen" 

Nowe dzieło Enso - teledysk "Dżentelmen" nagrany z raperem i producentem muzycznym Nerwusem można obejrzeć na YouTube. W nagraniu odziany w ubrania "z wyższej półki" Allan melorecytuje o dżentelmeństwie i swoim high life w scenerii pola golfowego oraz okazałej rezydencji. 

Jestem, jestem, jestem pier****nym dżentelmenem, mój pałac pachnie marmurem i chlebem. Jej oczy pokazują grzechów siedem, ona mówi, że chce, a ja mówię "nie" - słyszymy w refrenie.

W teledysku Enso i Nerwusowi towarzyszy grupa dziewczyn. Temat relacji damsko-męskich przewija się też w tekście, choć tu bardziej wylewny był kolega Allana. Syn Edyty napomknął tylko o stylistce, której chciał się oświadczyć. Wróżcie Allanowi wielką karierę?