Obserwuj w Google News

Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę. Gwiazda "Rodziny zastępczej" dodała wymowne zdjęcie [FOTO]

1 min. czytania
26.04.2021 16:08
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Szwed niebawem po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda "Rodziny zastępczej" miesiąc temu pokazała ciążowy brzuszek, jednak spora część followersów uznała, że jest to żart na prima aprilis. Jak się okazuje, aktorka potwierdziła ciążę, publikując wymowne zdjęcie z dużym, ciążowym brzuszkiem.

Ola Szwed
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Ola Szwed niebawem już po raz drugi zostanie mamą. Co prawda, gdy miesiąc temu publikowała zdjęcie z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem, spora część fanów uznała, że aktorka stroi sobie prima aprilisowe żarty. Później dodała zdjęcie, na którym widać, że nieco się zaokrągliła. Tym razem jednak potwierdziła błogosławiony stan, publikując urocze zdjęcie z czworonogiem, który leży na ciążowym brzuchu aktorki. "Miłość" - podpisała zdjęcie Ola szwed.

Zobacz też:  Aleksandra Szwed jest w ciąży? Gwiazda "Rodziny zastępczej" pokazała zdjęcie ciążowego brzucha

Aleksandra Szwed potwierdziła ciążę. Gwiazda "Rodziny zastępczej" dodała wymowne zdjęcie [FOTO]

W komentarzach posypały się gratulacje, a zdjęcie ze śpiącym psem na brzuchu Oli rozczuliło fanów. "Przepiękne", "czadowo", "ale piękne zdjęcie", "ojoj, słodko", "Ola, cudne zdjęcie. Gratulacje" - zachwycali się internauci.

Ojcem dziecka Oli jest oczywiście jej partner - Krzysztof Białkowski. Para jest już rodzicami synka Borysa, który przyszedł na świat w 2015 roku.