Zamknij

Aleksandra Popławska przekazała smutną informację. Mama aktorki zachorowała [FOTO]

Maciej Friedrich
19.04.2022 12:39

Aleksandra Popławska nie mogła spędzić tegorocznych świąt wielkanocnych z jedną z najważniejszych dla siebie osób. Aktorka poinformowała, że jej mama zaraziła się koronawirusem. W sieci pojawiło się rodzinne zdjęcie.

Aleksandra Popławska
fot. screen: Instagram / aleksandrapoplawska

Aleksandra Popławska to popularna polska aktorka, którą widzowie doskonale znają z wielu produkcji filmowych i telewizyjnych. Na ekranie debiutowała w 1998 roku w serialu młodzieżowym "Klasa na obcasach", rozpoznawalność zyskała cztery lata później dzięki roli Martyny Werner w "Samym życiu", następnie dołączyła do obsady "Na Wspólnej" jako Sofia Bacci. Mogliśmy oglądać ją w takich hitach jak "Belfer", "Wataha", na swoim koncie ma także kreację "Siekiery" w "Kobietach mafii 2" Partyka Vegi. Od 2020 roku występuje w kryminalnej produkcji "Szadź", w 2021 mogliśmy oglądać ją między innymi w "Klangor" i "Stulecie winnych".

Podobnie jak wiele innych aktorek, Aleksandra stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 116 tysięcy użytkowników, dzieli się zdjęciami z życia zawodowego i prywatnego, mocno angażuje się także w pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. Z okazji świąt wielkanocnych aktorka pochwaliła się fotografią udekorowanego stołu, podzieliła się jednak także smutną wiadomością. Z powodu choroby Popławska nie mogła spędzić Wielkanocy w towarzystwie ukochanej mamy.

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official

Aleksandra Popławska przekazała smutną informację. Przez koronawirusa spędziła święta bez mamy

Na profilu Aleksandry Popławskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda pozuje ze swoją siostrą Magdaleną, także aktorką, doskonale znaną widzom między innymi z takich produkcji jak "Usta usta", "Diagnoza" czy "Osiecka". Ola poinformowała fanów, że w tym roku nie mogła spędzić świąt z ukochaną mamą, która zaraziła się koronawirusem.

- Ponieważ nasza mama postanowiła spędzić w tym roku święta w towarzystwie SARS-CoV-2, siostra stanęła na wysokości zadania i upiekła... tartę bez pieczenia! Za nami w tle jadalne kwiaty forsycji. Jak zabraknie tarty - będą jedzone. Smacznych Świąt! - życzyła fanom.

Mama sióstr Popławskich najwyraźniej przechodzi chorobę lekko, skoro aktorki uśmiechały się i żartowały. Mogły także liczyć na wsparcie i życzenia oddanych fanów.

-  Zdrowia dla Mamy i dla Was!

- Dziewczyny, ja Was uwielbiam!

- Super siostry. Uwielbiam Panie i zdrowia dla Pani Mamy - czytamy w komentarzach.

My oczywiście także życzymy zdrowia mamie Aleksandry i Magdaleny.