Zamknij

Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Jaki słodziak" [FOTO]

17.11.2020 15:38

Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła fanów ciekawym zdjęciem. Gwiazda opublikowała fotografię z rodzinnego albumu. 5-letnia Ola pozuje w niebieskiej zimowej kurtce i żółtych nartach.

Aleksandra Kwaśniewska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Aleksandra Kwaśniewska chętnie dzieli się kulisami życia prywatnego ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Ostatnio córka byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony Jolanty opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcie z dzieciństwa. Fotografia pochodzi z 1986 roku, gdy Ola miała zaledwie pięć lat. Widzimy na niej małą dziewczynkę w zimowej kurtce, czerwonej czapce i żółtych nartach.

- Okazuje się, że mając pięć lat, bezbłędnie przewidziałam frajdy i atrakcje sezonu zimowego 2020/2021. Od tamtej pory narciarstwo salonowe to mój konik. Mam puchar "Suchej Skarpety". I kilka medali prestiżowego turnieju "Szusowanie po Dywanie". Nie chcę się nadmiernie przechwalać, ale powinniście wiedzieć: nawet się przy tym nie pocę - napisała Kwaśniewska pod załączonym zdjęciem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała rodziców. Uderzające podobieństwo Henia do babci! [FOTO]

Aleksandra Kwaśniewska na zdjęciu z dzieciństwa [FOTO]

Fanom bardzo spodobało się urocze zdjęcie Aleksandry oraz zabawny opis. Niektórzy dostrzegają podobieństwo Oli do jej taty. W komentarzach nie brakuje komplementów i ciepłych słów.

- Ale podobna do taty!

- Uwielbiam twoje poczucie humoru. Cały tato.

- Kocham Twoje poczucie humoru i dystans do siebie.

- Jaki słodziak!

- Jest Pani przefantastyczna - czytamy w komentarzach.

Lubicie oglądać zdjęcia gwiazd z dzieciństwa?

loader