Obserwuj w Google News

Agustin Egurrola skomentował słowa Kingi Rusin dotyczące przejścia do TVP. Te słowa zaskakują

2 min. czytania
01.07.2021 12:42
Zareaguj Reakcja

Agustin Egurrola od jakiegoś czasu spełnia się w programach tanecznych TVP: "Dance Dance Dance" oraz nadchodzącym "You Can Dance - Nowa Generacja". Przejście Egurroli z TVN do TVP nie spodobało się byłej koleżance Agustina, Kindze Rusin, która jakiś czas temu zdobyła się na złośliwy komentarz. Teraz Egurrola zdecydował się jej odpowiedzieć.

Agustin Egurrola
fot. Paweł Wodzyński/ East New

Agustin Egurrola jakiś czas temu przeszedł z telewizji TVN do TVP, w której spełnia się jako juror programów tanecznych. Jego transfer nie spodobał się m.in. Kindze Rusin, która skrytykowała Egurrolę za przejście do owianej złą sławą Telewizji Publicznej.

Zobacz też:  Agustin Egurrola przerwał milczenie po transferze do TVP. Dlaczego odszedł z TVN?

Agustin Egurrola skomentował słowa Kingi Rusin o przejściu do TVP

"Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą. Ps. Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych "Wiadomościach". Żeby tylko prezes nie był zazdrosny..." - pisała dziennikarka w swoich mediach społecznościowych.

Agustin do tej pory nie komentował słów byłej koleżanki. Zrobił to przy okazji promocji programu  "You Can Dance - Nowa Generacja", w której jest jurorem. Na pytanie, czy miał już okazję porozmawiać z Kingą, odpowiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

"Nie miałem. Ale mam nadzieję, że porozmawiamy" - wyjaśnił Egurrola. Gwiazdor dodał, że bardzo szanuje dawną koleżankę i swego czasu bardzo dużo ze sobą rozmawiali. Dlatego jest przekonany, że wszystko mogliby sobie na spokojnie wyjaśnić.

"Bardzo szanuję Kingę. Kinga jest bardzo fajną kobietą, przegadaliśmy ze sobą setki godzin i na pewno znaleźlibyśmy mnóstwo tematów, mnóstwo rozmów i byśmy to wszystko omówili, więc naprawdę nie byłoby żadnego problemu" - powiedział.

Myślicie, że dojdzie do takiej konfrontacji?