Obserwuj w Google News

Agustin Egurrola dostał następną posadę w TVP. Będzie jurorem w kolejnym programie

2 min. czytania
01.06.2021 21:42
Zareaguj Reakcja

Agustin Egurrola robi w TVP zawrotną karierę. Zaledwie kilka miesięcy temu przeszedł z TVN i został jurorem "Dance Dance Dance", a już dostał następną posadę. Będzie jurorem w kolejnym talent show. Mowa o "You Can Dance".

Agustin Egurrola
fot. VIPHOTO/East News

Agustin Egurrola przeszedł do TVP w połowie lutego tego roku, by tam zasiąść w jury programu "Dance Dance Dance". Dla wielu osób z telewizji TVN, z którą był związany przez wiele lat, transfer ten był wręcz szokujący. Nie mogła tego zrozumieć m.in. Kinga Rusin, która mocno skrytykowała kolegę ze stacji, podobnie jak wiele innych osób z showbiznesowego środowiska. Choreografowi wypominano, że zdecydował się robić karierę w telewizji, która jest pod kontrolą władzy. On jednak stwierdził, że
"Nic nie zaczeka", odnosząc się w ten sposób do kolejny raz przekładanego w TVN programu "Mam Talent".

Zobacz także: Kukulska skomentowała swoje "fatalne" wykonanie utworu Krawczyka. Wbija szpilę krytykującym

Agustin Egurrola będzie jurorem "You Can Dance"

Do niedawna Egurrola kojarzony był głównie jako juror i gwiazda TVN, jednak w przeszłości wielokrotnie współpracował z TVP, tworząc m.in. choreografie do opolskiego czy sopockiego festiwalu, koncertu 50-lecia telewizyjnej "Jedynki", 30-lecia TVP2 i programów "Jaka to melodia" oraz "The Voice of Poland". Można wnioskować, że jest od dawna cenionym przez stację zawodowcem. Wygląda na to, że jego praca w "Dance Dance Dance" bardzo podoba się kierownictwu Telewizji Polskiej, bo Egurrola właśnie dostał nową posadę jurorską: we wskrzeszonym programie "You Can Dance - Nowa generacja".

Redakcja poleca

Ogłosił to sam zainteresowany wprost z kanapy "Pytania na śniadanie. Wyjawił też kilka szczegółów, dotyczących programu. Będzie to talent show dla dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat. Castingi ruszają niebawem. Ostatecznie do programu trafi 50 osób.

"Teraz jedziemy w Polskę na castingi, aby wybrać 50 fantastycznych dzieciaków, których zabierzemy do Akademii Tańca, w której będą pracować z najlepszymi nauczycielami z Polski, więc do będzie dla nich wielkie przeżycie" - stwierdził Egurrola.

Przypomnijmy, że pierwsze informacje o tym, że powstanie kolejna odsłona "You Can Dance", pojawiły się w kwietniu. Wtedy też padać zaczęły nazwiska potencjalnych jurorów. Agustin Egurrola pojawiał się w tych typowaniach i - jak widać - trafnie.