Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała męża w swojej audycji. Padło wzruszające wyznanie

Judyta Wanicka
18.03.2020 20:05

Agnieszka Woźniak-Starak w poruszających słowach wspomniała tragicznie zmarłego męża w autorskiej audycji Life Balance. Gwiazda zdobyła się na piękne wyznanie o Piotrze Woźniaku-Staraku w rozmowie z Magdaleną Boczarską. 

Agnieszka Woźniak-Starak z mężem
fot. Instagram:@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu pożegnała męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął na mazurskim jeziorze Kisajno. Dziennikarka na kilka miesięcy wycofała się z życia zawodowego. Zrezygnowała z roli prowadzącej "Big Brothera" i "Ameryki Express". Do życia publicznego wróciła dopiero ze sprawą filmu "Ukryta gra", ostatniego dzieła wyprodukowanego przez tragicznie zmarłego męża. W marcu dziennikarka rozpoczęła pracę w internetowej stacji newonce.radio, gdzie prowadzi autorską audycję. 

Agnieszka Woźniak-Starak o mężu w audycji Life Balance

Do swojej audycji Life Balance Agnieszka Woźniak-Starak zaprosiła Magdalenę Boczarską. Aktorka jest jej serdeczną koleżanką oraz gwiazdą filmu "Sztuka kochania", którego produkcją zajmował się Piotr Woźniak-Starak. Gdy rozmowa zeszła na temat filmu, Agnieszka Woźniak-Starak zdobyła się na wzruszające wyznanie. 

Mam takie poczucie, że spotkaliśmy się z Piotrkiem, żeby zrobić ten film - powiedziała słuchaczom. 

Z kolei Magdalena Boczarska opowiedziała o współpracy z Piotrem Woźniakiem-Starakiem przy "Sztuce kochania". 

W trakcie przygotowań do filmu spotkałam się z córką pani Michaliny - Krystyną, która pokazała mi zdjęcia jej mamy. Odważyłam się zadzwonić do Piotrka i mówię, bo sprawa jest, bo musimy się spotkać, bo to chyba wszystko nie w tym kierunku. Taka cisza w telefonie i mówi: "Przyjedź". Potem usłyszałam od niego: "Ej jesteś ziom, zrobimy ten film". Wtedy poczułam, że to wyjdzie i to będzie największa zawodowa przygoda w moim życiu - wspominała Magdalena Boczarska w newonce.radio.

Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak na razie milczy na temat powrotu do telewizji. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, zdradził na konferencji ramówkowej, że drzwi stacji cały czas stoją przed gwiazdą otworem. Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy na antenie? 

My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – powiedział Edward Miszczak w rozmowie z "Faktem".  

 

RadioZET.pl/jw