Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak ujawnia prawdę o odrzuceniu zaręczyn

04.11.2022 19:54

Agnieszka Woźniak-Starak nie zdradza zbyt wielu sekretów z jej życia prywatnego. Jednak tym razem postanowiła zabrać głos i odpowiedzieć na plotki. Czy gwiazda odrzuciła zaręczyny partnera?

Agnieszka-Woźniak-Starak-ujawnia-prawdę-o-odrzuceniu-zaręczyn
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak według medialnych doniesień ma spotykać się z właścicielem kilku znanych restauracji w Warszawie. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” nie wypowiadała się publicznie na temat nowej relacji. Mimo to jakiś czas temu katolicki tygodnik „Dobry Tydzień” przekonywał czytelników, że dziennikarka zdążyła już kilkukrotnie odrzucić oświadczyny ukochanego. Gwiazda TVN skomentowała plotki dotyczące jej relacji.

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje plotki o odrzuceniu zaręczyn

Dziennikarka zapytana przez Fakt, ile jest prawdy w doniesieniach katolickiego tygodnika, nie kryła oburzenia.

- Nie gadam o swoim życiu prywatnym. Mnie trochę zadziwia, że jakieś dziwne gazety, a później również internet za tymi gazetami podają dane osobowe, nazwiska zupełnie prywatnych osób. Bo wydaje mi się, że nie można sobie rzucać tak czyimś nazwiskiem, jeśli kompletnie się nie wie, jakie są fakty.

Woźniak-Starak przyznała, że nie dziwi jej pojawianie się w mediach tego typu informacji.

- Za długo pracuję w tej branży i za długo jestem częścią show biznesu, żeby nie wiedzieć, jak to działa. Jakbym się miała boczyć na to cały czas, to lepiej by było dać sobie spokój i iść gdzieś w siną dal, i zostawić to za sobą, bo się nie da. Nie zapanujesz nad tym. Ale podkreślam, że to wszystko są głupoty - podsumowała Agnieszka.

Gwiazda nie zdradziła jednak, czy „głupotą” jest plotka o oświadczynach czy o ich odrzuceniu. Myślicie, że w ogóle nie została poproszona o rękę, czy przyjęła zaręczyny?

loader