Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć męża w dniu jego urodzin

12.07.2021 11:26

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak uważani byli za jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Ich trzyletnie niespełna małżeństwo przerwała tragiczna śmierć mężczyzny. Teraz prezenterka wspomniała zmarłego męża w dniu jego urodzin.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAT NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak, wtedy jeszcze znana pod nazwiskiem Szulim, oraz Piotr Woźniak-Starak pobrali się pod koniec sierpnia 2016 roku. Ich związek uważany był za jeden z najbardziej udanych w polskim show-biznesie. Ślub prezenterki i producenta filmowego odbył się w Wenecji i był głośno komentowany w mediach. Bajeczna atmosfera, wielu świetnych gości oraz trzy suknie panny młodej przykuły uwagę i sprawiły, że wydarzenie to było wspominane jeszcze długo po.

Zobacz także: Klaudia Stec z "Warsaw Shore" pobita przez partnera? "Dość ukrywania" [FOTO]

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina męża w dniu jego urodzin

W tym roku Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak obchodziliby swoją piątą rocznicę ślubu. Niestety, rozdzieliła ich śmierć. W nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku producent filmowy wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach. Po kilku dniach poszukiwań odnaleziono jego ciało.

10 lipca 2021 Piotr Woźniak-Starak obchodziłaby swoje 41. urodziny. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła właśnie w ten dzień uczcić pamięć zmarłego męża. Opublikowała w sieci jego czarno-białe zdjęcie, które bez zbędnych słów było bardzo wymowne.

Starak
fot.

Po śmierci męża prezenterka przez wiele miesięcy stroniła od mediów. Z dala od show-biznesowego pędu przezywała stratę i, jak sama przyznała, bardzo pomogli jej w tym bliscy oraz przyjaciele. Od tamtych wydarzeń miną wkrótce dwa lata. Piotr Woźniak-Starak spoczął na Starych Powązkach.