Obserwuj w Google News

Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła chwile grozy. Zaginął ktoś jej bliski

1 min. czytania
09.04.2021 07:55
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Woźniak-Starak znana jest ze swojej miłości do zwierząt. W jej social mediach często zobaczyć można ukochane psy dziennikarki. Niedawno gwiazda TVN podzieliła się smutną wieścią i zaapelowała do internautów o pomoc.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia zwierzęta, czego dowodem są jej czworonożni przyjaciele, których zdjęcia często umieszcza na Instagramie. Tym razem dziennikarka podzieliła się z internautami smutną wieścią i zaapelowała do nich o pomoc. Okazało się, że zaginęła jej suczka o imieniu Misza. Dziennikarka postanowiła od razu opublikować wiadomość o tym, licząc na wsparcie internautów.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek na planie "Dzień Dobry TVN". Polała się krew [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak zaapelowała do internautów. Zaginął jej pies

Na Instagramie Agnieszki Woźniak-Starak pojawił się apel z prośbą o pomoc w odnalezieniu suczki Miszy, która zaginęła 8 kwietnia około godziny 17.00 na ulicach Warszawy. Do krótkiego komunikatu dziennikarka dołączyła zdjęcie psa.

"Proszę Was o pomoc. Dzisiaj ok. 17:00 w okolicach Placu Inwalidów w Warszawie zaginęła moja Misza. Ma kolorową obrożę" - poinformowała prezenterka "Dzień Dobry TVN". Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia od osób, które podobnie jak Woźniak-Starak psy traktują jak członków rodziny.

Redakcja poleca

Okazuje się, że odzew był błyskawiczny. Ludzie dzwonili, pisali i udostępniali wiadomość dziennikarki. Na szczęście dość szybko Woźniak-Starak poinformowała, że pies został odnaleziony. "Jest Misza! Dziękuję Wam za pomoc, wszystkie telefony, wiadomości, udostępnienia i troskę. Jesteście niesamowici!" - napisała.

RadioZET.pl/AS