Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się na Instagramie pierwszy raz od śmierci męża

Judyta Wanicka
08.11.2019 19:35

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwsze swoje zdjęcie na Instagramie od czasu śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Do tej pory gwiazda TVN unikała pokazywania się w mediach społecznościowych, a swoją aktywność ograniczyła do kilku postów. Nowe zdjęcie Agnieszka Woźniak-Starak zamieścić w dniu premiery "Ukrytej gry", ostatniego filmu wyprodukowanego przez Piotra Woźniaka-Staraka. 

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudne chwile. W sierpniu jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na mazurskim jeziorze Kisajno. Gwiazda na jakiś czas wycofała się z mediów i zniknęła z Instagrama, by móc w spokoju przeżywać żałobę po mężu. Do aktywności w sieci wróciła dwa tygodnie po pogrzebie. Zamieściła wtedy poruszający wpis i zdjęcie magnolii, którą otrzymała w prezencie. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie - napisała. Na szczęście szybko wróciła do fanów z kolejnymi wpisami. Ograniczała się jednak do informowania o najważniejszych sprawach, głównie związanych z promocją filmu "Ukryta gra", ostatniej produkcji nad którą czuwał Piotr Woźniak-Starak. Najświeższa aktywność gwiazdy TVN zaskakuje. Po raz pierwszy od czasu śmierci męża pokazała swoje zdjęcie na Instagramie. 

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu od śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się na Instagramie po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak osobiście zaangażowała się w promocję "Ukrytej gry". Pierwszy raz od czasu pogrzebu pojawiła się na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Potem można było ją zobaczyć na uroczystej premierze "Ukrytej gry" w Warszawie. W końcu zdecydowała się także pokazać fanom na Instagramie. Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwsze zdjęcie, na którym widać jej sylwetkę. Gwiazda zachęciła widzów do obejrzenia materiału filmowego o kulisach produkcji "Ukrytej gry".

Za oknem jeden z bohaterów „Ukrytej Gry”, która już od dzisiaj w kinach. A jutro o 15.50 w TVN kulisy powstawania filmu. To jedyna okazja, żeby zobaczyć sceny, które nie weszły do filmu, a w nich laureat Oscara, William Hurt, który początkowo miał wcielić się w postać genialnego matematyka i arcymistrza szachowego, Joshuę Mansky’ego. Dowiecie się, jak to się stało, że zastąpił go Bill Pullman i co się działo na planie, a działo się dużo! Zapraszam w imieniu całej ekipy making of - napisała.

Zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak wywołało żywą reakcję fanów, którzy wprost nie mogli się doczekać, kiedy ponownie ujrzą ja na Instagramie. 

Jak dobrze znów panią widzieć - piszą w komentarzach. 

Tęsknimy!

Wracaj dziewczyno do nas na tyle ile dasz radę. Masz tu dużo życzliwych osób, które całym sercem dobrze Ci życzą.

Z całym sercem z Tobą! Mimo smutnych okoliczności, ślicznie pani wygląda! Życzę wytrwałości.

Premiera filmu "Ukryta gra” odbyła się 8 listopada. Dzień po tym, jak film trafi do kin, telewizja TVN wyemituje reportaż o kulisach produkcji.

RadioZET.pl/jw