Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak wzruszyła fanów. Pokazała prezent urodzinowy dla męża

Judyta Wanicka
12.11.2019 11:03

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała kolejne zdjęcie na Instagramie. Pokazał psa rasy Rhodesian, którego kupiła na urodziny Piotrowi Woźniakowi-Starakowi. Niestety mąż nie zdążył odebrać prezentu. Wpis gwiazdy TVN wzruszył internautów do łez.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudny czas. W sierpniu jej mąż Piotr Woźniak-Starak zginął tragicznie na mazurskim jeziorze Kisajno. Gwiazda na jakiś czas wycofała się z mediów i zniknęła z Instagrama, by móc w spokoju przeżywać żałobę po mężu. Do aktywności w sieci wróciła dwa tygodnie po pogrzebie. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie – pisała. Na szczęście zmieniła zdanie. Ogranicza się jednak do informowania o najważniejszych sprawach, głównie związanych z promocją filmu „Ukryta gra”, ostatniej produkcji, nad którą czuwał Piotr Woźniak-Starak. Kilka dni temu zrobiła wyjątek i pokazała się na zdjęciach.

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła pierwszego wywiadu od śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała prezent dla męża

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwsze zdjęcie od czasu pogrzebu, na którym widać jej sylwetkę. Gwiazda zachęciła widzów do obejrzenia materiału filmowego o kulisach produkcji „Ukrytej gry”. Następnego dnia wzruszyła widzów kolejnym postem. Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie z psem o imieniu Vlad. Uroczy Rhodesian Ridgeback miał być prezentem urodzinowym dla Piotra. Mieli go wspólnie odebrać po powrocie z Mazur. Niestety tragiczny wypadek sprawił, że psiak nie zdążył przywitać się z nowym właścicielem.

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy – napisała

 

Agnieszka Woźniak-Starak.

Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraka stwierdziła, że nie poradzi sobie sama z sześcioma psami, dlatego znalazła Vladowi nowy dom. Pies trafił do przyjaciół z Zakopanego, którzy marzyli, by przygarnąć psa Piotra.

Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego – obwieściła gwiazda TVN.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy nie kryli wzruszenia, czytając historię Vlada. Post skomentowały zaprzyjaźnione gwiazdy m.in. Paulina Krupińska, Joanna Przetakiewicz, Kinga Rusin, Joanna Koroniewska i Zofia Ślotała.

Piękne, że w najgorszym momencie życia pamiętałaś o piesku, aby znaleźć mu kochającą rodzinę. Zawsze możesz go odwiedzać :* Trzymaj się.

To dla Ciebie część Piotra bo na pewno byłby zadowolony i szczęśliwy, że go dostał.

Ale nie brakowało też głosów krytykujących zachowanie Agnieszki Woźniak-Starak.

Jak można oddać psa wiedząc, że miał być przeznaczony dla ukochanej osoby? Ten pies powinien być tylko Pani skoro taką miłością darzyła Pani męża. Choćby miałby być szósty czy siódmy... Patrząc na tego psa aż serce się kraje, że będzie miał inny dom niż Pani. On powinien być dla Pani najważniejszy. Dla mnie to nieodpowiedzialny prezent i decyzja – napisała jedna z internutek.

RadioZET.pl/jw