Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego przyjaciela. Zamieszkał w jej domu [FOTO]

Maciej Friedrich
13.03.2020 11:27

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka, zniknęła z mediów społecznościowych. Obecnie dziennikarka jest coraz bardziej aktywna. W sieci pochwaliła się zdjęciem nowego zwierzęcego przyjaciela.

Agnieszka Woźniak-Starak ma nowego przyjaciela. Zamieszkał w jej domu [FOTO]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER / EAST NEWS

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznej śmierci ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, wycofała się z show-biznesu i zaprzestała aktywności w mediach społecznościowych. Dziennikarka najwyraźniej lepiej radzi sobie z poczuciem straty, powróciła bowiem do zawodowych obowiązków. Coraz częściej dzieli się także z fanami zdjęciami i postami publikowanymi w mediach społecznościowych.

Agnieszka dzieli się wydarzeniami z życia, relacjonowała między innymi wypoczynek w górach. Postanowiła także przedstawić fanom nowego czworonożnego członka rodziny.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zdjęcie nowego zwierzaka

Fani Agnieszki Woźniak-Starak doskonale wiedzą, że dziennikarka jest wielką miłośniczką psów. W jej domu do tej pory mieszkała szóstka czworonożnych przyjaciół. Agnieszka w zabawny sposób poinformowała, że dołączył do nich kolejny.

Na Instastory Agnieszki pojawiło się zdjęcie jej ukochanych czworonogów oznaczonych cyframi oraz jednego dodatkowego zwierzaka.

- Nie wierzę! Zmieściłam wszystkie na jednym zdjęciu. Ale coś się chyba nie zgadza.

Nowym domownikiem został więc uroczy czarny szczeniak. Z pewnością nie będzie narzekał na kompanów do zabawy.

 

Post Agnieszki Woźniak Starak
fot. Instagram:@aga_wozniak_starak

RadioZET.pl/