Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze „Ukrytej gry” [ZDJĘCIA]

Judyta Wanicka
05.11.2019 10:48

Agnieszka Woźniak-Starak wzięła udział w uroczystej premierze filmu „Ukryta gra”, ostatniego dzieła wyprodukowanego przez zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Wdowie towarzyszyli teściowie, Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak osobiście zaangażowała się w promocję filmu „Ukryta gra”, ostatniego dzieła wyprodukowanego przez Watchout Studio pod wodzą zmarłego tragicznie Piotra Woźniaka-Staraka. Obraz został wyróżniony za montaż oraz otrzymał nagrodę specjalną podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W poniedziałek Agnieszka Woźniak-Starak wzięła udział w uroczystej premierze „Ukrytej gry” w Warszawie.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze „Ukrytej gry”

Agnieszka Woźniak Starak była jedną z najważniejszych gwiazd na pokazie filmu „Ukryta prawda”, który odbył się w poniedziałek, 4 listopada w Warszawie. Wdowa po Piotrze Woźniaku-Staraku wzięła sobie za punkt honoru doprowadzenie jego ostatniej produkcji do końca. Czuwała nad przebiegiem prac oraz zaangażowała się w przygotowanie teledysku „The Secret Game” w wykonaniu Anny Karwan, który promuje film. Zadbała również o organizację premiery, m.in. ułożyła listę gości i współtworzyła scenariusz imprezy. Dzięki jej staraniom wszystko było dopięte na ostatni guzik i przebiegło bez zarzutu.

Spotkanie prowadziła Grażyna Torbicka. Pojawili się twórcy filmu, aktorzy i goście. Wszystkie oczy skierowane były jednak na Agnieszkę Woźniak-Starak. Gwiazda TVN wyglądała tego wieczora bardzo promiennie. Chętnie pozowała do zdjęć, rozmawiała z gośćmi, a z jej twarzy nie schodził uśmiech.

Piotr Woźniak-Starak zginął przed premierą „Ukrytej gry”

„Ukryta gra” jest ostatnim filmem, nad którym pracował Piotr Woźniak-Starak. Producent zginął tragicznie w nocy z 17 na 18 sierpnia na mazurskim jeziorze Kisajno. Wypadł z motorówki podczas próby wykonania manewru skrętu. Towarzyszyła mu znajoma – 27-letnia Ewa. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Piotr Woźniak-Starak zginął z powodu rozległych obrażeń głowy powstałych w wyniku działania śruby napędowej łodzi motorowej. Wyniki badań potwierdziły, że producent prowadził motorówkę pod wpływem alkoholu. Piotr Woźniak-Starak został pochowany w posiadłości rodzinnej na Mazurach – Fuledzie.

RadioZET.pl/jw