Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni. Pierwsze oficjalne wyjście gwiazdy po śmierci męża

Judyta Wanicka
23.09.2019 10:31

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, by promować ostatni film tragicznie zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Gwiazda po raz pierwszy obejrzała produkcję „Ukryta gra”. Podczas owacji nie potrafiła powstrzymać łez.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Piotr Matusewicz/EASTNEWS

Agnieszka Woźniak-Starak powoli dochodzi do siebie po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka Staraka, który w sierpniu zginął na jeziorze Kisajno. Gwiazda TVN zniknęła z mediów i nie pokazuje się publicznie. Kilka tygodni po pogrzebie zamieściła post na Instagramie, w którym we wzruszający sposób podzieliła się swoimi przeżyciami oraz podziękowała bliskim, przyjaciołom i fanom za otrzymane wsparcie. W piątek, 20 września po raz pierwszy od dnia pogrzebu pojawiła się publicznie. Razem z rodziną zmarłego męża zasiadła na widowni 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze „Ukrytej gry” na festiwalu w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak wzięła udział w premierze filmu „Ukryta gra”, ostatniego filmu wyprodukowanego przez Watchout Studio pod wodzą Piotra Woźniaka-Staraka. Obraz został wyróżniony za montaż oraz otrzymał nagrodę specjalną – dla reżysera Łukasza Kośmickiego za doskonale zrealizowane kino gatunkowe.

Agnieszka-Woźniak-Starak siedziała na widowni w towarzystwie rodziców zmarłego męża, Anny i Jerzego Woźniaków-Staraków. Nie pozowała na ściankach do zdjęć, unikała również zainteresowania fotografów. Widać, że zmieniła fryzurę oraz kolor włosów. Przez cały seans gwiazda wyglądała na spokojną i wyciszoną, lecz w pewnym momencie emocje wzięły górę. Wspomnienia o zmarłym mężu, które wróciły podczas pokazu, sprawiły, że podczas owacji dziennikarka nie mogła powstrzymać łez.

RadioZET.pl/jw