Obserwuj w Google News

Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Padło porównanie do mamy Kardashianek [FOTO]

2 min. czytania
05.05.2021 08:07
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Włodarczyk lada moment po raz pierwszy zostanie mamą. Gwiazda chętnie eksponuje ciążowy brzuszek w mediach społecznościowych i prezentuje pełne uroku fotografie. Ostatnio pokazała czułą sesję zdjęciową ze swoją rodzicielką. Fani byli zachwyceni.

Agnieszka Włodarczyk
fot. Viphoto/ East News

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Aktorka chętnie prezentuje ciążowy brzuszek na Instagramie, opisując również przy okazji swoje samopoczucie. Ostatnio zaprezentowała uroczą sesję zdjęciową ze swoją mamą, która delikatnie dotyka ciążowego brzucha swojej córki.

Zobacz też:  Agnieszka Włodarczyk pokazała ciążowe krągłości. "Przepięknie pani z tym brzuszkiem" [FOTO]

Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę. Padło porównanie do mamy Kardashianek [FOTO]

"No i stało się... moja mama niedługo zostanie babcią. To chyba niezły prezent na 60 urodziny. Wygląda pięknie prawda?" - zapytała fanów Włodarczyk.

Fani byli zachwyceni sesją mamy i córki. "Najlepszy prezent dla każdej babci", "piękna i super energia", "cudowne, dwie panie przepiękne", "piękne kobiety" - zachwycali się wielbiciele aktorki.

Nie zabrakło też porównań do mamy Kim Kardashian - Kris Jenner. "Podobna do matki Kardashianek. Ładna" - napisała jedna z fanek.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś tworzą parę od lipca 2020 roku. Poznali się w kwietniu ubiegłego roku. Sportowiec kilka miesięcy wcześniej rozstał się ze swoją żoną.

"Osobiście poznaliśmy się w kwietniu tamtego roku. Ale z social mediów znaliśmy się wcześniej. Czasem Aga życzyła mi powodzenia na zawodach czy uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych (...). Ja już od jakiegoś czasu mieszkałem w Warszawie, w grudniu 2019 r. wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną. Szukałem swojego miejsca, (...) miałem bardzo trudny czas. Przez przypadek zgadałem się z Agą na Instagramie i spotkaliśmy się na jakimś winie. Potem zaczęliśmy codziennie rozmawiać, spotykać się i w końcu zaczęliśmy być razem - wyznał Robert Karaś.