Zamknij

Agnieszka Michalska kiedyś grała w znanym sitcomie. Jak dziś wygląda bohaterka "Lokatorów"?

14.07.2021 17:33

Agnieszka Michalska dała się poznać szerokiej telewizyjnej publiczności jako jedna z bohaterek serialu "Lokatorzy", który cieszył się dużą popularnością. Choć produkcja dawno zniknęła z anteny, wielu widzów nadal ją wspomina - tak jak aktorów, którzy w niej grali. Tymczasem Michalska właśnie dała o sobie znać. Bardzo zmieniła się przez te 22 lata.

Agnieszka Michalska
fot. Agnieszka Michalska kiedyś grała w znanym sitcomie. Jak dziś wygląda bohaterka "Lokatorów"?

Agnieszka Michalska została zapamiętana jako sympatyczna Krysia Drewnowska z serialu TVP "Lokatorzy". Produkcja emitowana była na antenie telewizyjnej Jedynki przez pięć lat i cieszyła się dużym uznaniem widzów. Od chwili premiery serialu minęły już 22 lata, a wielu fanów zastanawiało się, czy aktorka zrezygnowała z kariery. Rzeczywiście, przez całe lata niewiele było o niej słychać. Ona jednak pozostała aktywna zawodowo, choć nie grała już w tak znanych produkcjach. Tym bardziej zaskoczyła widzów, kiedy pojawiła się na premierze filmu "Żużel".

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" pierwszy raz o rozstaniu z partnerem. "Walczyłam do końca"

Agnieszka Michalska z "Lokatorów" wróciła do show-biznesu

Michalska niechętnie brała udział w eventach i wydarzeniach z udziałem celebrytów. Nie pozowała na ściankach, więc można było uważać, że usunęła się w cień. Dla jej fanów pojawienie się aktorki na premierze filmu "Żużel" jest niemal powrotem do show-biznesu. Trzeba przyznać, że aktorka prezentowała się oszałamiająco. Pojawiła się w romantycznej, długiej sukience w różowe kwiaty. Na pierwszy rzut oka widać, że to ta sama Krysia Drewnowska, choć jej rysy nabrały nieco poważniejszego wyrazu.

Co przez lata robiła Agnieszka Michalska? Fani mogli zobaczyć ją w wielu produkcjach, takich jak "Komisarz mama", "Na wspólnej", "W rytmie serca" czy głośnym serialu "Pod powierzchnią". Choć większość z ról miała charakter epizodyczny, to jednak aktorka stale obecna jest na ekranach telewizorów.

loader