Obserwuj w Google News

Agnieszka Michalska kiedyś grała w znanym sitcomie. Jak dziś wygląda bohaterka "Lokatorów"?

2 min. czytania
14.07.2021 17:33
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Michalska dała się poznać szerokiej telewizyjnej publiczności jako jedna z bohaterek serialu "Lokatorzy", który cieszył się dużą popularnością. Choć produkcja dawno zniknęła z anteny, wielu widzów nadal ją wspomina - tak jak aktorów, którzy w niej grali. Tymczasem Michalska właśnie dała o sobie znać. Bardzo zmieniła się przez te 22 lata.

Agnieszka Michalska
fot. Agnieszka Michalska kiedyś grała w znanym sitcomie. Jak dziś wygląda bohaterka "Lokatorów"?

Agnieszka Michalska została zapamiętana jako sympatyczna Krysia Drewnowska z serialu TVP "Lokatorzy". Produkcja emitowana była na antenie telewizyjnej Jedynki przez pięć lat i cieszyła się dużym uznaniem widzów. Od chwili premiery serialu minęły już 22 lata, a wielu fanów zastanawiało się, czy aktorka zrezygnowała z kariery. Rzeczywiście, przez całe lata niewiele było o niej słychać. Ona jednak pozostała aktywna zawodowo, choć nie grała już w tak znanych produkcjach. Tym bardziej zaskoczyła widzów, kiedy pojawiła się na premierze filmu "Żużel".

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" pierwszy raz o rozstaniu z partnerem. "Walczyłam do końca"

Agnieszka Michalska z "Lokatorów" wróciła do show-biznesu

Michalska niechętnie brała udział w eventach i wydarzeniach z udziałem celebrytów. Nie pozowała na ściankach, więc można było uważać, że usunęła się w cień. Dla jej fanów pojawienie się aktorki na premierze filmu "Żużel" jest niemal powrotem do show-biznesu. Trzeba przyznać, że aktorka prezentowała się oszałamiająco. Pojawiła się w romantycznej, długiej sukience w różowe kwiaty. Na pierwszy rzut oka widać, że to ta sama Krysia Drewnowska, choć jej rysy nabrały nieco poważniejszego wyrazu.

Redakcja poleca

Co przez lata robiła Agnieszka Michalska? Fani mogli zobaczyć ją w wielu produkcjach, takich jak "Komisarz mama", "Na wspólnej", "W rytmie serca" czy głośnym serialu "Pod powierzchnią". Choć większość z ról miała charakter epizodyczny, to jednak aktorka stale obecna jest na ekranach telewizorów.