Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki. Poszło o sesję na plaży [FOTO]

2 min. czytania
08.07.2022 14:25
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska wyjechała na wakacje z mężem i córkami. Pelakowie wypoczywają nad polskim morzem i naturalnie relacjonują wszystko na Instagramie. Nie odmówili sobie także profesjonalnej sesji na plaży.

Agnieszka Kaczorowska
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdobyła popularność dzięki roli Bożenki Lubicz w "Klanie". Odnosiła także sukcesy jako profesjonalna tancerka, m.in. została młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich. W 2014 roku Polsat zaprosił Agnieszkę Kaczorowską do "Tańca z gwiazdami", w którym występowała przez kolejne cztery lata, m.in. zwyciężając finał trzeciej edycji w parze z aktorem Krzysztofem Wieszczkiem.

Po latach telewizyjnej kariery gwiazda "Klanu" skupiła się na życiu rodzinnym. We wrześniu 2019 roku poślubiła tancerza Macieja Pelę, z którym doczekała się dwóch córek: Emilii i Gabrieli. W czasie pierwszej ciąży intensywnie tancerka rozwinęła działalność influencerską, m.in. założyła własny kanał na YouTube o tematyce rodzicielskiej i zaczęła reklamować produkty na Instagramie. Obecnie jej profil obserwuje ponad 400 tys. użytkowników. Praca w social mediach przynosi Agnieszce Kaczkowskiej spore zyski, dlatego nie tancerka nie musiała martwić się o finanse, gdy po kryzysie związanym z pandemią zmuszona była zamknąć swoją szkołę tańca. 

Redakcja poleca

Agnieszka Kaczorowska skrytykowana pod sesją z wakacji

Gwiazda "Klanu" żyje ze swojej aktywności na Instagramie, dlatego żeby utrzymać zasięgi, regularnie zamieszcza na swoim profilu zdjęcia i relacje. Nie robi przerwy nawet podczas rodzinnego wypoczynku, w dodatku dba, żeby wszystkie zdjęcia wyglądały perfekcyjnie. 

Ostatnio na profilu serialowej Bożenki Lubicz internauci mieli okazję podziwiać profesjonalną sesję zdjęciową zrealizowaną na plaży. Choć ujęcie wywołało sporo pozytywnych reakcji, nie zabrakło zarzutów, że gwiazda nawet na rodzinne wakacje zaprasza fotografa. 

Już nawet tam zaciągnęli fotografa? 

U niej zawsze wszystko jest "przy okazji" i niby tak spontanicznie

- drwili internauci.

A kto napisał, że spontanicznie? Po prostu się umówiliśmy, że przyjadą i zrobimy zdjęcia. Nie wolno na wakacjach robić zdjęć? Ludzie, włączcie życzliwość, bo ilość jadu, która Was przepełnia, rodzi tylko współczucie - odpisała Agnieszka Kaczorowska i tłumaczyła, że chciała mieć po prostu piękną pamiątkę z wakacji. 

Atakowaną tancerkę wsparł mąż Maciej Pela. 

Nie wolno na wakacjach robić tego, co się chce! Na wakacjach trzeba robić to, czego oczekuje Pani Wanda. Inaczej to nie są prawdziwe wakacje! - ironizował pod komentarzem jednej z internautek.

W komentarzach pod sesją internautki zaczęły wypytywać, czy Agnieszka Kaczorowska nie jest przypadkiem w trzeciej ciąży. Miała to niby sugerować ręka Macieja Peli czule obejmująca brzuch tancerki. Agnieszka Kaczorowska jednak prędko rozwiała wątpliwości. 

Póki co nic o tym nie wiem - skomentowała. 

agniesz2
fot. Instastories:@agakaczor
eww
fot. Instastories:@agakaczor
ewww
fot. Instastories:@agakaczor