Zamknij

Agnieszka Kaczorowska świętuje tydzień córki intymną sesją. "Szczęście wylewa się z każdej strony"

05.08.2021 15:41

Córka Agnieszki Kaczorowskiej - Gabriela Pela skończyła tydzień. Z tej okazji gwiazda "Klanu" udostępniła zdjęcia z rodzinnej sesji. "Nasza kolejna dzielna lwica przyniosła ze sobą wielką falę miłości" - wyznała poetycko aktorka. 

Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska przed tygodniem urodziła drugą córkę. Gabriela Pela przyszła na świat dokładnie 28 lipca. Serialowa Bożenka z "Klanu" wyznała, że poród odbył się szybko i bez problemów, a podczas akcji wspierał ją mąż, Maciej Pela. Dzień później aktorka udostępniła zdjęcia z porodówki. Z kolei w Światowym Dniu Karmienia Piersią Kaczorowska pokazała, jak karmi maleńką Gabrielę

Była tancerka "Tańca z gwiazdami" błyskawicznie wraca do formy, o czym mogły świadczyć jej zdjęcia zrobione cztery dni po porodzie. Gwiazda "Klanu" tryskała energią i wyglądała tak, jakby wcale nie była w połogu. Mimo natłoku obowiązków aktorka znajduje czas na aktywność w social mediach. W swoim najnowszym wpisie z dumą  zakomunikowała, że jej córeczka skończyła już tydzień i podzieliła się intymną sesją.

Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę cztery dni po porodzie. Aż trudno uwierzyć [FOTO]

Agnieszka Kaczorowska w sesji z córką i mężem

Siostra 2-letniej Emilki jest na świecie od siedmiu dni. Z tej okazji Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fankami uroczymi fotografiami z dziewczynką w roli głównej. Sesji towarzyszy tkliwy wpis. 

Dokładnie tydzień temu dołączyła do naszej rodziny mała Kruszynka. 28.07.2021, wieczorem, na świecie pojawiła się Gabriela Pela. Nasza kolejna dzielna lwica przyniosła ze sobą wielką falę miłości… I pływamy teraz w tym morzu spokoju, wdzięczności, pięknych zapachów, widoków, z totalnie miękkimi sercami… Mam wszystko. Chwilo trwaj! #Pelakowelove - napisała Agnieszka Kaczorowska. 

Komentujący nie kryli wzruszenia, oglądając nastrojowe ujęcia. 

Boskie ujęcie. Ile tam jest pomiędzy wami pięknej energii!

Cudownie się na was patrzy

Szczęście wylewa się z każdej strony. Tworzycie cudowną rodzinę.

Podoba wam się nowa sesja "Pelaków"?

Zofia Zborowska urodziła. Zdradziła płeć i imię dziecka. Jest bardzo oryginalne [FOTO]

loader