Zamknij

Agnieszka Kaczorowska pokazała figurę cztery dni po porodzie. Aż trudno uwierzyć [FOTO]

03.08.2021 12:59

Agnieszka Kaczorowska w czwartek 29 lipca powitała na świecie swoje drugie dziecko. Gwiazda wróciła już do domu, a zaledwie kilka dni po porodzie postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym prezentuje swoją sylwetkę. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno było w ciąży.

Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska należy do grona sławnych mam, które aktywnie dzielą się swoim życiem rodzinnym w mediach społecznościowych. Niedawno aktorka znana przede wszystkim z roli Bożenki w serialu "Klan" powitała na świecie swoje drugie dziecko. Obecnie Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela są rodzicami dwóch dziewczynek - Emilki i Gabrysi. Kilka dni temu dumna mama wróciła ze szpitala z drugą pociechą.

- Z miłości i w imię miłości! Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA! To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa. W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! - pisała po porodzie na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska pokazała ciało po drugiej ciąży [FOTO]

Podobnie jak w czasie ciąży, tak i po narodzinach córki Agnieszka Kaczorowska regularnie dzieli się kulisami swojego życia. Pokazała między innymi, jak karmi piersią i zdradziła, że planuje oddawać swój pokarm do banku mleka kobiecego. Ostatnio na InstaStories zaprezentowała swoją figurę kilka dni po ciąży. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda niedawno urodziła. Aktorka ma na sobie zwiewną, długą sukienkę, która podkreśla jej szczupłą sylwetkę. Nie ma wątpliwości, że podobnie jak po pierwszej ciąży, tak i teraz szybko zrzuci "zbędne kilogramy".

Agnieszka-Kaczorowska-pokazala-cialo
fot.
loader