Zamknij

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży? To powód, dla którego tak śpieszy się do ślubu

Redakcja
31.07.2018 15:47

Zaledwie kilka miesięcy temu Agnieszka Kaczorowska zaręczyła się ze swoim partnerem, a już para planuje ślub. Internauci mają przeczucie, że za tym pośpiechem kryje się... ciąża aktorki.

Agnieszka Kaczorowska
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska i jej partner, Maciej Pela, zaręczyli się zaledwie trzy miesiące temu – i to po kilku miesiącach związku. Warto dodać, że ich uczucie narodziło się tak szybko, że Pela zostawił dla Kaczorowskiej dotychczasową narzeczoną. Także aktorka zupełnie straciła dla partnera głowę.

Szybko para zaczęła snuć plany na wspólną przyszłość, zwłaszcza kiedy Pela oświadczył się Kaczorowskiej podczas ich pobytu we Włoszech, nad pięknym jeziorem Como. Jak widać, nabrały one dużego rozpędu, bo tancerze już szykują się do ślubu. Internauci mają swoją teorię o tym, dlaczego gwiazda tak szybko zdecydowała się wyjść za mąż. Sugerują, że Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży?

Zdaniem komentujących jest to jeden z powodów pośpiechu Kaczorowskiej i Peli. Gwiazda nie komentuje tych sensacji, ale faktem jest, że ślub ma się odbyć już wkrótce. Nieoficjalne informacje sugerują, że będzie to w nadchodzący weekend, czyli 4 sierpnia.

Choć najnowsze zdjęcia gwiazdy nie wskazują, by rzeczywiście spodziewała się dziecka, to jednak wiadomo, że mógłby być to dopiero początek ciąży. Co więcej, aktorka wiele razy podkreślała, że chciałaby już zostać mamą i mieć rodzinę.

Teraz plotka o ciąży wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobna, biorąc pod uwagę doniesienia magazynu „Twoje Imperium”. Jak informuje tam osoba z otoczenia Kaczorowskiej, kontakt z gwiazdą jest ostatnio bardzo utrudniony.

„Ona kompletnie odcięła się od celebryckiego światka. Jakby zapadła się pod ziemię. Nie ma z nią kontaktu, ale też nikt o to nie zabiega… Nie słyszałam, żeby zaprosiła kogoś od nas, tancerzy, na ślub” – cytuje „Twoje Imperium”.

Czyżby faktycznie Agnieszka Kaczorowska coś ukrywała? To z pewnością okaże się niebawem.

RadioZET.pl/SA